Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncerty Boy Bleach a The Lumineers, Milkshake, Transforma a Nuselské Blešky

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Koncert Boy Bleach

Sourozenci Lou, Jimi, James, Nick a jejich kamarád JJ, kteří dohromady tvoří hudební skupinu Boy Bleach, zavítají do Prahy! Odjeli společnou tour s Yungbludem i Only the Poets a nedávno vydali nejnovější singl s názvem Dance No More, který napovídá, že se jejich tvorba vydává rockovým směrem. Naživo je můžeš slyšet už 6. června v pražské Meet Factory. Lístky koupíš klasicky na Fource.

Chceš o hudební skupině vědět víc?👀 Mrkni na článek!👇

Get To Know: Boy Bleach

@markysuch

Koncert The Lumineers

The Lumineers z amerického Colorada, kteří ve svých písních propojují zvuky akustické kytary s americkou tradiční lidovou hudbou, jako je folk, country, gospel nebo rock, budou mít 7. června koncert v pražské Sportovní hale Fortuna. Pokud chceš slyšet naživo kapelu, jež byla dvakrát nominovaná na Grammy, určitě neváhej a kup si lístek! Více info najdeš na Fource.

Milkshake #11 Na Hollaru

Je čas na další Milkshake! V pátek 9. června se Na Hollaru uskuteční další R&B a rap party, která se bude konat od 20:00 do půlnoci. Své sety na místě představí Black Olympus, Kembe a Donnel, tak přijď i ty přivítat léto! Vstup bude 100Kč, pro studenty ale za free. Více informací najdeš tady.

Zdroj: FB události

Transforma Festival na Stalinu

Celou zimu ses těšil/a na hudební akce na letní Letné? Tvé čekání je u konce! Dnes ve 20:30 startuje noční šichta v podání interpretů, jako je CHALUPSKI, VEGO, EQUI a další! Akce poslouží jako warm-up Táborského festivalu, který poběží mezi 27. 6. a 2. 7.

Zdroj: FB události

Nuselské Blešky

Komunitní zahrada Vnitrobloku Mečislavka opět poslouží jako prostor pro 50 prodejců všeho možného a přidat se můžeš i ty! Všechny předměty jsou second hand. Na místě bude občerstvení, káva i hudba. Pro víc info (a registraci k prodeji) omrkni sobotní událost tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.