Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get To Know: Boy Bleach

Boy Bleach, talentovaná skupina hudebníků, kterou tvoří bratři Lou, Jimi, James, Nick a jejich kamarád JJ, právě představila svůj nejnovější singl s názvem Dance No More. Tato píseň vznikla jako výsledek nedávného úspěšného evropského turné, které skupina absolvovala společně s populárním umělcem Yungbludem.

Hudební skupinu Boy Bleach tvoří bratři Lou, Jimi, James a Nick a jejich kamarád JJ ze stejné vysoké školy. Právě vydali jejich nejnovější singl s názvem Dance No More.

Na hudební scéně prorazili zejména díky své schopnosti kombinovat hlučné melodie s autentickou emocionální energií. Jejich první EP Or Are You Normal? mělo jemnější popovější zvuk, nicméně nový song Dance No More už přináší rockovější sound.

Kluci do své hudby dávají emoce a hlavně message, která reflektuje problémy, se kterými se potýkají. Nový singl je tak především o boji. Tvrdou prací se jim podařilo prorazit v konkurenci plné nepotismu a privilegií a oni nechtějí být vnímáni jen jako další skupina chlapců z města. Novým singlem chtějí vyjádřit svou frustraci a úsilí, které museli vynaložit, aby si vydobyli pozornost v hudebním průmyslu, a zároveň se vyhnuli ztrácení své autenticity. Jednoduše řečeno, Boy Bleach nejsou žádní sellouts.

Dance No more je zároveň výsledkem nedávno skončeného evropského turné s populárním pop punkovým umělcem Yungbludem, a zároveň je předzvěstí jejich nadcházejících vystoupení na festivalech Reading and Leeds a Neighborhood koncem tohoto roku.

Minulý rok se Boy Bleach vydali na turné i s Only The Poets a chystají se na vlastní hlavní show v Camden Assembly 11. října. Ty se na jejich koncert také můžeš přijít podívat, a to už 6. června v Meet Factory v Praze. Lístky si můžeš koupit zde.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.