Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncert Conora Maynarda, Víno a Prosecco v Riegráčích a Sh!tlabel ve Fuchsu

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Conor Maynard a jeho koncert v Praze

Conor Maynard je jedním z nejsledovanějších indiepopových umělců posledních let! Britský zpěvák v roce 2011 podepsal smlouvu s nahrávací společností Warner Music Group a o rok později vyhrál cenu v soutěži MTV Brand New for 2012. Debutové album Contrast vydal tentýž rok a nutno podotknout, že od té doby si jeho skladby o neštěstí v lásce a protloukání se životem našly věrné posluchače z celého světa. Na jeho koncert si můžeš zajít 25. srpna ve 20:00 do pražského MeetFactory. Více info a lístky najdeš na Fource!

Chceš vědět o interpretovi víc?👀 Mrkni na článek!👇

Get To Know: Conor Maynard

@markysuch

Víno a Prosecco Festival v Riegráčích

Přijď si vychutnat svěží alkodoušky s výhledem na celou Prahu tenhle pátek a sobotu. Riegrovy sady volají tvou partu kámošů nebo randíčko na piknik v trávě při západu slunce! Vždy mezi 14:00–23:00, přičemž od 18:00 začíná festivalový program. Vstupenka je ve formě skleničky za 150 Kč.

Zdroj: FB události

SH!TLABEL x FUCHS2

Pokud nevíš, co s pátečním večerem, tancovačka je vždycky dobrý nápad! Do Fuchsu 18. srpna opět zavítá SH!TLABEL a ty bys měl/a být u toho. Zahrají ti BORIS, SCHACKE, INVERSE ELEMENT nebo třeba Marie Pravda. Večer začne ve 23:00 a skončí nad ránem, ostatně jako vždycky ve Fuchsu. Více informací k akci najdeš tady, vstupenky koupíš zde.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.