Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get To Know: Conor Maynard

Talentovaný anglický zpěvák Conor Paul Maynard se stal hudební senzací po podepsání smlouvy s Warner Music Group v roce 2011. Jeho úspěch v prestižní soutěži MTV Brand New for 2012 a debutové album Contrast s populárním singlem Can't Say No mu otevřely dveře do světa hudby.

Anglický indiepopový zpěvák Conor Paul Maynard se narodil 21. listopadu 1992 v Brightonu. V roce 2011 podepsal smlouvu s nahrávací společností Warner Music Group a rychle si získal popularitu. O rok později byl nominován na cenu MTV Brand New for 2012, kterou i vyhrál, a jeho debutové album s názvem Contrast vyšlo v červenci 2012. Z něj pochází jeho úspěšný singl Can't Say No.

Connor má sestru a bratra, kteří jsou oba YouTubeři, a on sám se na YouTube proslavil. V roce 2008 na svůj kanál nahrál první cover k písni Breathe od britského hudebníka Lee Carra. V nahrávání svých coverů pak pokračoval a o čtyři roky později vydal debutový singl Can't Say No. Ten se okamžitě umístil na druhém místě britského žebříčku singlů a v Irsku dosáhl třináctého místa.

Studiové album Contrast na sebe nenechalo dlouho čekat a vyšlo ke konci roku 2012.

V dalším roce vydal Conor knihu s názvem Take Off, v níž popsal svou cestu ke slávě. Zároveň se v té době připravoval na vydání druhého studiového alba. Kromě toho se ale Connor angažoval i v divadle, konrétně si zahrál na Broadwayi v muzikálu Kinky Boots, kde hrál hlavní roli Charlieho Price.

Vydavatelství Warner Music nakonec Conor opustil a svou hudbu začal propagovat na sociálních sítích. Na TikToku se z něj stala přímo senzace a ty teď máš jedninečnou šanci ji zažít na živo.

Conor se objeví v Praze 25. srpna v pražských Žlutých lázních v rámci série koncertů My Kind of Summer. Vstupenky najdeš na Fource.cz.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.