Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncert bbno$, Mean Girls v Aeru, DJ na Střeše Radost a T-Mobile Party na Letné

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Koncert bbno$

Pokud máš rád/a good vibes hudbu, je bbno$ umělcem přímo pro tebe. Kanadský zpěvák s arménskými kořeny, vlastním jménem Alexander Leon Gumuchian, umí parádně převést svou energii na posluchače, a díky tomu vytvořit skvělou synergii, kterou můžeš zažít i ty už 27. června na jeho koncertě v pražském Roxy. Vstupenky seženeš tady!

Get to know: BBNO$

@markysuch

(re)fresh v Aeru: Mean Girls

Aero se nám rozhodlo naservírovat naše guilty pleasures, na které všichni občas koukáme a neradi si to navzájem přiznáváme. Jedním z nich je ikonický film Mean Girls, který pojednává o klasických příbězích z americké střední školy. Na tenhle biják z roku 2004 s Lindsey Lohan v hlavní roli si můžeš zajít už ve středu 28. června od 20:30 hodin, lístky koupíš tady.

Zdroj: FB události

Prosecco na Střeláku

V sobotu s přáteli zavítej na pražský ostrůvek, kde budeš moct ochutnat přes 30 druhů prosecca a dobře se bavit! Mezi 12:00 a 22:00 tě kromě drinků čeká i hudba v podání Timmyho Whitea, Petra Kuthejla a DJs. Vstup je zdarma. Událost sleduj i na Facebooku.

Zdroj: FB Události

Střecha Radost zve nejen na koncerty

Znáš střechu s výhledem na celou Prahu, kde se konají koncerty a další akce? Ne? Udělej si výlet na Žižkov a omrkni program na celé léto. Nejbližší event je tuto sobotu od 19:00 a bude na tebe čekat bar s drinky a DJem Chill Liquid a jeho house repertoár. Vstup je zdarma.

Zdroj: FB Střecha Radost

T-Mobile Electronic Beat Summer Party na Letné

T-Mobile si pro tebe připravil parádní akci, která se uskuteční už ve čtvrtek 29. června na Letné. Zdarma si tam můžeš užít spoustu dobrého jídla a pití, ale především večer plný hudby! Těšit se můžeš třeba na Yoga Kolektiv, New Magic Media, SJ Yellow nebo TSHA. A navíc můžeš vyhrát lístky na Colours of Ostrava! Stačí, když se na akci vyfotíš nebo natočíš, jak vibuješ, a označíš @tmobile_cze. Čas máš do 2. července. Tak se vidíme na Letný!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.