Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Jarní blešák ve Vnitroblocku, festival Skrz Prsty, Sasha Velour v Praze a Hollar Room

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Jarní blešák ve Vnitroblocku

Jaro je tady a spolu s ním i jarní blešák! Druhá ruka se bude tentokrát konat v neděli 24. března ve Vnitroblocku, a to od 15 hodin. Těšit se můžeme na 30 prodejců a prodejkyň, oblečení z druhé ruky i designové výrobky. Vstup je zdarma!

Zdroj: FB události

Koncert Giant Rooks

V neděli 24. března rozezní klub Roxy koncert německé indierockové kapely Giant Rooks. Po hraní na těch největších festivalech jako Reading nebo Lollapalooza nyní ohlašují evropské turné a druhé studiové album, a se svou tvorbou přijedou i do Prahy! Show je sice vyprodaná, lístky ale můžeš zkusit bezpečně sehnat ještě na Ticketswapu. Fource každopádně nabízí spoustu dalších koncertů, na které můžeš zajít!

Get To Know: Giant Rooks, kapela mnoha žánrů

@martinastrel

Festival Skrz Prsty

Ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU ve Zlíně se ve středu 27. března od 14 hodin koná 11. ročník festivalu Skrz Prsty, který se bude věnovat tématu Body Image. Organizují ho studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a nabídnou nám odpoledne plné diskuzí, workshopů a inspirativních přednášek, které se budou věnovat tématu vnímání našeho těla, poruchách příjmu potravy, srovnávání se s ostatními na sociálních sítích nebo třeba extrémním dietám. Festivalem bude provádět influencer Lukefry. Vstupné je dobrovolné! Více info najdeš na webu nebo na  Instagramu a Facebooku.

Zdroj: Festival Skrz Prsty

Oktagon 55

V sobotu 23. 3. se vrátí jeden z nejznámějších bojovníků Christian „The Kelt“ Jungwirth. V domácím Stuttgartu se představí v odvetě se slovenským fighterem Robo Pukačem, který má v plánu vrátit mu dva roky starou porážku. Z cz/sk scény se představí také Kimball, Poppeck, Ryšavý, Szabová, Polívka nebo Bahník. Celý večer můžeš sledovat tady.

Sasha Velour v Praze

Sasha Velour, vítězka 9. sezóny RuPaul’s Drag Race, přijede už 27. března do Prahy se svojí Big Reveal Live Show. Genderfluidní drag umělkyně předvede devadesátiminutový spektákl přesahující žánry a styly. Nebudou chybět fantastické kostýmy, dechberoucí lip-syncy, emocionální storytelling a spousta překvapení a šokujících odhalení! Vstupenky seženeš tady.

Zdroj: FB události

Hollar Room #25 Season Opening

S teplejším počasím se vrací na Hollar také Hollar Room! Už ve čtvrtek 28. března proběhne v budově Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy opening letošních Hollar parties, na kterém se představí Kembe, Cereal i Orion b2b Double J! Součástí večera bude i secret guest a afterparty se pak bude konat v Klubu FAMU. Na akci můžou dorazit i ti, kteří na Karlovce nestudují - mrkni na událost.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.