Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Dyzajn market Jaro, tour kapely The Silver Spoons a Žižkovská noc 2024

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Dyzajn market Jaro

Už tenhle víkend se uskuteční jarní Dyzajn market, na kterém můžeš omrknout přes 200 lokálních tvůrců a tvůrkyň, malých značek i kulinářských umělců a umělkyň. Vystaveny budou šperky, oblečení, dekorace, knihy a další zboží. Dyzajn market Jaro proběhne 16. a 17. března na Výstavišti v Praze Holešovicích, oba dny od 10:00 do 18:00. Vstup je zdarma! Více informací najdeš tady.

Zdroj: FB události

JÄGER DR🟠P

Save the night! Jägermeister plánuje největší release v historii. Proběhne už příští pátek v rámci dvanácti legendárních klubů v Česku a na Slovensku. V SaSaZu například vystoupí Rohony, Shimmi nebo Porsche Boy. A o co půjde? Sleduj jejich instagrama web, kde postupně teasují, a kde najdeš také seznam všech klubů, kde akce proběhne. Lístky můžeš koupit tady!

Zdroj: Jägermeister

Asia food fest na Smíchovské náplavce

V sobotu 16. března se na Smíchovské náplavce bude konat přehlídka exotických chutí a vůní Asie. V nabídce budou jídla jak z kuchyně japonské, tak indonéské, indické nebo třeba thajské. Akce bude od 10:00 do 18:00 a více detailů k ní najdeš tady.

Zdroj: FB události

Koncerty The Silver Spoons

Kapela The Silver Spoons vydává 20. března nový singl It's Alright a následně s ním vyráží rovnou i na turné! Se svými písničkami se zastaví v Plzni, Olomouci, Brně a nakonec i v Praze, kde vystoupí 13. dubna v Paláci Akropolis. Kupuj lístky, dokud jsou!

The Silver Spoons: Dohráli jsme song a nedostali ani jeden potlesk

by @eevelka

Žižkovská noc 2024

S dalším březnem tady máme další Žižkovská noc! Třináctý ročník se odehraje 22., 23. a 24. března a nabídne letos přes 250 kapel a DJS. Těšit se můžeš třeba na Prago Union, MC Geye nebo Kaleidu, výběr je ale mnohem širší. Akce se budou konat v různých žižkovských podnicích a nedělní afterparty pak odstartuje v Crossu. Na detailní program a vstupné koukni sem.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.