Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Běh proti homofobii, festival WILD! a Kilo Sale Na Hollaru

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

FUN&RUN: 12. ročník běhu proti homofobii

Pokud chceš svou účastí vyjádřit postoj proti diskriminaci a stigmatizaci osob s menšinovou sexuální orientací, rodovou identitou a lidí s HIV, máš jedinečnou příležitost! K oslavě IDAHOBIT se ve Žlutých lázních koná charitativní běh FUN&RUN.

Akce, která se uskuteční 22. května od 12:00, ale nebude jen o běhu. Čeká tě odpoledne plné bohatého doprovodného programu. O hudbu se postárá DJ a zúčastnit se můžeš třeba turnaje v ping pongu nebo plážovém volejbalu. Více info najdeš tady!

Nevíš, co je IDAHOBIT? To se dozvíš v článku👇🏼

17. květen je den proti „queerfobiím“. Jak ho oslavit?

by @lykomartin

Festival WILD! 2022

Od 25. do 29. května pořádá divadlo Venuše ve Švehlovce  jediný festival queer divadla v České republice zvaný WILD! Tento rok se můžeš těšit na několik představení od francouzské intelektuální queer ikony Édouarda Louise. Dramatizaci Louisova druhého románu Dějiny násilí dokonce uvede Švandovo divadlo.

V rámci festivalu na tebe čeká i první česká queer opera Poklad Arkádie od Tomáše Hanzlíka, která se s úspěchem představila na mezinárodní přehlídce Opera Schrattenbach 2021. Lístky koupíš na GoOut.

Dyzajn market Léto

Letní Dyzajn market je už tenhle víkend! Na pražském Výstavišti uvidíš tvorbu z oblasti módy, šperků, ale také papírnictví či porcelánu. Součástí nedělního dne jsou i módní přehlídky, chybět nebudou ani stánky s kafem či občerstvením. Nakupovat budeš moct od českých, slovenských, maďarských a ukrajinských tvůrců. Akce se koná 21. 5. – 22. 5. vždy od 10 do 18 hodin.

Kilo Sale Na Hollaru

Spojení 1981 Second Hand a Hollaru? Za nás jedno velké ano! Už ve čtvrtek 26. května se v prostorách Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy uskuteční již třetí Kilo sale. Vstup je free a 1 kilo oblečení tě bude stát 1000 korun! Akce se bude konat mezi 13:00 a 22:00, více info seženeš tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.