Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Bazar v Biu Oku, Rohony na Superfly tour, Pragueshorts a queer valentýnská párty v Brně

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Mrkni na aktuální akce!👇

HOT EVENTS: Zabijačka v Kuchyni, koncert pro fakultu a Red Bull Full Moon v Praze

@heyfomo.cz

Letenský bazar v Biu Oku

Letenské kino Bio Oko se rozhodlo uspořádat v sobotu 17. února ve svých prostorech bazar. Konat se bude od 12:00 do 17:30 a nabídne nejen oblečení z druhé ruky za příznivé ceny. Pokud chceš i ty něco poslat dál nebo naopak něco staronového pořídit, mrkni na událost!

Zdroj: FB události

ROHONY Superfly Tour

Vycházející hvězda českého rapu Rohony oznámil svou vůbec první tour, a to rovnou s úspěšným albem Superfly. Kluk ze Starče na Třebíčsku spojil rap s taneční hudbou a jeho texty zná pomalu, ale jistě každý klub. Tour začne 21. února v Lucerně, takže go get some of the last tickets!

18th Pragueshorts Film Festival

KVIFF si pro nás nachystal další Pragueshorts festival, který se uskuteční od 28. února do 3. března v prostorách kin Světozor, Bio Oko, Atlas a Kino Pilotů. Ke zhlédnutí budou ty nejvýraznější krátké filmy českých i zahraničních tvůrců, z nichž některé pak budou od 3. března dostupné online na KVIFF.TV. Více informací o festivalu i vstupenkách najdeš tady.

Zdroj: FB události

Queer Valetýn

Valentýn is officaly gay! Brno Pride pořádá tuto sobotu největší LGBTQ+ valentýnskou párty v Česku a na Slovensku, kam dorazí nejenom hosti na talks, ale i DJs a legendární PINK BUS PLATFORM. Celým večerem na Flédě tě provede drag queen Ivory Divine. Lístky i všechno info najdeš tady.

Zdroj: Brno Pride

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.