Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Zabijačka v Kuchyni, koncert pro fakultu a Red Bull Full Moon v Praze

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Hradní masopustní hody v Kuchyni

Už v sobotu 3. února proběhnou od 12:00 v pražské Kuchyni masopustní hody! Místní šéfkuchař Marek Janouch a parta hradních kuchařů si nachystali poctivé zabijačkové speciality v kouzelné atmosféře na Hradě. Více informací najdeš tady.

Zdroj: FB události

Koncert pro fakultu

V rámci měsíce pro fakultu se v sálu Kampusu Hybernská v sobotu 3. února uskuteční koncert pro Filozofickou fakultu UK, a to více než měsíc po tragické střelbě. Kromě kapel Severní nástupiště, The Ashtrays a Kolyma vystoupí také speciální host. Více se o koncertu dozvíš tady.

Zdroj: FB události

Historie japonské animované kinematografie ve Světozoru

 Ve čtvrtek 8. února proběhne v pražském Světozoru přednáška o historii japonské kinematografie - fenoménu, který se stal nedílnou součástí japonské kultury a jeho vliv lze vidět nejen ve filmu a televizi, ale i v komiksech, videohrách a módních trendech. Kdo jsou nejvýznamnější představitelé tohoto žánru? A kteří tvůrci tvarovali tento žánr? I o tom bude povídat Pavel Chmel. Vstupenky koupíš tady, více informací najdeš zde.

Zdroj: FB události

Red Bull Full Moon: Praha

Red Bull Full Moon přiveze už 21. února do Prahy snowboardovou street session v čele s mladým snowboardistou Kubou Hronešem! Ten si pozval přední jména českého snowboardingu i pár jezdců z Evropy. Akce se bude konat na pražském Výstavišti u Malé sportovní haly. Více se o ní dozvíš tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.