Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Conan Gray i Denzel Curry v Praze a předpremiéra filmu Všechno nejlepší, Chiaro!

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Koncert Conana Graye

V sobotu 14. května do Prahy zavítá mladý americký zpěvák Conan Gray, kterého možná znáš díky singlům Heather a Maniac. V rámci svého světového turné tak navštíví i Forum Karlín, kde ho můžeš vidět (a hlavně slyšet) i ty! Na koncertu s ním vystoupí také australská hudebnice a rapperka Mallra. Lístky koupíš na Fource!

Zajímá tě, kdo je Conan Gray?👀 To se dozvíš v článku👇🏼

Get to know: Conan Gray

by @terezasvehlova

Koncert Denzela Curryho

Americký rapper Denzel Curry, který je známý svou jedinečnou flow, vystoupí v rámci série hudebních akcí My Kind of Summer v pražských Žlutých lázních. Česká zastávka jeho turné k novému albu Melt My Eyez See Your Future se bude konat 16. května a těšit se můžeš na obrovskou energii i divoký moshpit! Lístky koupíš na Fource.

Zajímá tě, kdo je Denzel Curry?👀 To se dozvíš v článku👇🏼

Get To Know: Denzel Curry. Experimentátor s jedinečnou flow

by @kulhak_

Všechno nejlepší, Chiaro!

V pátek 20. května od 20:00 bude mít v pražském kině Přítomnost předpremiéru italský snímek Všechno nejlepší, Chiaro! Film z mafiánského prostředí od režiséra Jonase Carpignana sklidil úspěch jak na Filmovém festivalu v Cannes, tak na KVIFFu. Je o patnáctileté dívce, která byla okolnostmi nucena rychle dospět.

Pokud tě snímek zaujal a nejsi z Prahy, nezoufej! Film hraje 14 kin po celé České republice. Na program se můžeš podívat tady.

Milkshake #9: Orion & Double J

Nevíš, co s pátečním večerem? Doraž na Hollar, kde se koná další Milkshake! Těšit se můžeš na interprety jako Orion, Double J, Johnny from the block nebo Jiggy Higgins. Akce se koná v pátek 13. května od 20 hodin, studenti mají vstupné zdarma, ostatní 100,- na místě.

Zdroj: FB události

post-hudba v Café V lese

Pražské duo post-hudba, které ve svých písních kombinuje pop, elektroniku a alternativu, mívá své koncerty často vyprodané. Ale zatím netenhle! V úterý 17. května zahraje od 20:00 v Café V lese a ty můžeš stále sehnat lístky. Tak neváhej a doraž!

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.