Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get To Know: Denzel Curry. Experimentátor s jedinečnou flow

Jedna z největších ikon floridskýho rapu brzo vystoupí i u nás. Cení ho interpreti napříč žánry, jezdí shows s hiphopovými legendami, Billie Eilish i hardcore punkovýma kapelama a tobě tohle jméno nic neříká?

Who the f*ck is Denzel Curry?

Unikátní umělec a experimentátor, kterej spojuje old school flow s trapovými beaty a nadčasovým zvukem tak, jak to dodnes nikdo jinej neumí. Začal rapovat v šestý třídě a v šestnácti už patřil spolu s jednou z nejvlivnějších hiphopových crews Raider Klan mezi zakladatele trapu. Od té doby vydal pět studiových alb, spolupracoval a vystupoval s desítkami umělců z hiphopové, ale třeba i punkové scény a mimochodem otevíral shows Billie Eilish k její tour When We All Fall Asleep. Jeho koncerty jsou známý obrovskou energií a divokými moshpity. On sám jako hudební inovátor, kterej sice rapuje, hudebně čerpá inspiraci v podstatě ze všech žánrů od jazzu po metal.

Nová deska

Poslední deska Melt My Eyez See Your Future je asi tím nejlepším příkladem jeho experimentátorství. Přichází s originálním zvukem, futuristickým vizuálem, novými tématy, neobvyklými kolaboracemi a boří všechno, co bylo pro Denzela dřív typický. A právě s novinkou přijede za dva týdny i do České republiky!

Neměl/a bys proto vynechat jeho koncert! Už 16. května vystoupí v Praze ve Žlutých lázních v rámci série hudebních akcí My Kind of Summer. Jako support tě navíc čeká domácí Opak Dissu a PlayThatBoiZay. Vstupenky koupíš tady!

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.