Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncert Tate McRae, FNB Sekáč pro všechny a narozeniny Pokojovek

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Koncert Tate McRae

Příští pátek 12. května v Praze poprvé vystoupí kanadská popová zpěvačka, skladatelka a tanečnice Tate McRae. Možná ji znáš díky songu You Broke Me First, který se stal jedním z největších hitů roku 2020. Jeho popularitu odstartoval samozřejmě TikTok. Tate bude mít koncert v klubu Roxy, a pokud ji chceš vidět na živo, lístky koupíš na Fource!

Zajímá tě, kdo je Tate McRae?👀 To se dozvíš v článku👇🏼

Get to know: Tate McRae. Od tancování s Justinem Bieberem k senzaci TikToku

by @heyfomo.cz

Food not Bombs Sekáč pro všechny

Jaro je tu a s ním i velké úklidy našeho šatníku! V Kasárnách Karlín se bude v neděli 8. května konat od 14:00 do 22:00 sekáč, na který můžeš přinést své nepoužívané oblečení i ty. Zároveň si na místě můžeš pořídit nové fresh kousky a třeba přispět do sbírky věcí pro lidi bez domova. Součástí akce je i doprovodný program v podobě DJs a hudebníků!

Zdroj: FB události

Pokojovky slaví 5+1

Pokojovky slaví 5. narozeniny a první rok od založení kamenného obchodu! V sobotu od 10:00 do 17:00 se v jejich obchodě na Hradčanské bude slavit. Součástí oslav je i rostlinný swap, na kterém si budeš moct koupit některou z pokojovek k sobě domů, a k dispozici bude i pár podpultových kousků! Součástí je i přesazovací stanice, kde ti holky poradí, jak o své pokojovky správně pečovat. Nebude chybět ani catering, limonáda a kafe.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.