Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get to know: Tate McRae. Od tancování s Justinem Bieberem k senzaci TikToku

Kanadská popová hvězda a tanečnice Tate McRae míří do Prahy! Osmnáctiletá zpěvačka má za sebou nejstreamovanější ženské EP roku 2021, umístění na seznamu Forbes a spolupráci s Khalidem, Troyem Sivanem nebo třeba Billie Eilish. A to je teprve začátek!

Who is Tate? 

Už ve dvanácti letech si Tate zatancovala vedle Justina Biebera na jeho Purpose World Tour. Ve třinácti letech se prosadila jako první kanadská finalistka americké reality show So You Think You Can Dance. V roce 2019 upoutala pozornost RCA Records po tom, co se její píseň One Day z roku 2017 stala virální na YouTube. Následně vydala své debutové EP All the Things I Never Said. Hlavní singl Tear Myself Apart napsali společně Finnease O'Connell a jeho sestra Billie Eilish.

V roce 2020 se jako nejmladší hudebník umístila na seznamu Forbes 30 pod 30 a její druhé EP Too Young to Be Sad bylo nejstreamovanějším ženským EP roku 2021 na Spotify.

Sleduj Tate na TikToku!

Tate je momentálně velmi aktivní na TikToku, kde mimo jiné, jako většina mladých umělců, promuje své nové písně. Často také zveřejňuje úryvky nevydaných songů. Ve svých textech se převážně věnuje vztahům – asi všichni známe skladby Stupid nebo You broke me first, obě svého času trendovaly právě na sociální síti TikTok. 

New album

27. května se Tate chystá vydat nové album s názvem i used to think i could fly – vždy byla posedlá létáním a je schopna létat i ve svých snech, řekla v rozhovoru pro iHeartRADIO Canada.

Album bude pojednávat o její dosavadní životní cestě, dospívání, o rozchodu a stěhování se do Los Angeles, kde se naplno věnuje své hudební kariéře. Můžeme se těšit na třináct skladeb, mezi které patří i již vydané hity jako Feel Like Shit, She's All I Wanna Be a Chaotic.

Nenech si ujít její koncert v Praze, který se koná 12. května 2022 ve 20:00 v Roxy. Lístky koupíš zde.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.