Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncert Dodie, jarní blešáky a Studentský Majáles

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Koncert Dodie

Britská zpěvačka a skladatelka dodie, kterou možná znáš díky YouTube, zavítá tuto sobotu 30. dubna do Prahy! Svůj dlouhotrvající debut Build a Problem, který je o komplexním hlavolamu plném emocí, zahraje v pražském klubu Roxy. Více informací i lístky najdeš na Fource.

Anglická zpěvačka a milovnice koček!👇

Get To Know: Dodie

by @markysuch


Dubnový blešák na Heřmaňáku

Poslední dubnovou sobotu, 30. dubna, se bude konat bleší trh na Heřmaňáku neboli Řezáčově náměstí v pražských Holešovicích. Akce začne v 9 hodin ráno a končit bude odpoledne kolem 14:00. Tak neváhej a doraž, má být krásně!

Zdroj: FB události

Studentský Majáles 2022

Po dvouleté pauze se v neděli 1. května vrací na scénu Studentský Majáles, který zároveň letos oslaví své desáté narozeniny! Akce začne v 10:30 průvodem z Kampy, samotný program pak bude zahájen v 13:00 v Kampusu Hybernská. Těšit se můžeš na stánky studentských spolků, kapely, divadla i autorská čtení. Vstup je zdarma!

Zdroj: FB události

Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti

Francouzský institut v Praze pořádá už v pátek 29. dubna další promítání dokumentu Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti. Snímek se zabývá nejen Kunderovým životem a dílem, ale také faktory, které ho formovaly. Promítání začíná v 21:00 a za vstup zaplatíš 130 korun.

Zdroj: FB události
Must-read🔥👇

Kniha měsíce: Na Zemi jsme na okamžik nádherní

by @_kajina

Letenský bleší trh u Bio Oka

Máš za sebou jarní úklid šatníku a nevíš, co z vyřazenými kousky? V neděli 1. května se koná další bleší trh u kina Bio Oko a ty zde můžeš své kousky prodat! Pokud naopak hledáš kousek, který ti ve skříni chybí, nebo jen zkrátka potřebuješ načerpat inspiraci, můžeš se samozřejmě stavit i tak. Akce se koná 1. května od 12 hodin.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.