Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hailey Bieber otevřeně o svém sex life s Justinem

Šel by pár do trojky? Jaká poloha je její nejoblíbenější? A jaká Justinova činnost vzrušuje Hailey?

V podcastu Call Her Daddy Hailey nepromluvila pouze o Seleně Gomez a jiných exes svého manžela. Otevřela s Alex i téma sexu a rozhodně se nedržela zpátky. Jaký je pár v ložnici?

Hailey Bieber poprvé promluvila o Seleně Gomez a o vztahu s Justinem Bieberem

by @martinastrel

Alex se nejdříve ptala, jaký čas pár upřednostňuje, když na to má dojít. Morning sex nebo night sex? Hailey v tom má jasno!

My jsme jako pár spíše typ na night sex, ale já mám ráda i morning sex.
Hailey Bieber

Dostalo se i na specifické dotazy, a to – kdyby se měla Hailey rozhodnout být do konce života pouze fingered nebo eaten out, co by si vybrala?

To je těžké, protože mám pocit, že je to vždy kombinace mezi těmito dvěma.
Hailey Bieber

Došlo i na otázku, zda pár někdy přivedl do své ložnice třetí osobu, Hailey odpověděla, že jim nikdo trojku nenabídl a že ani není typ, co by to chtěl. „Mám pocit, že tyhle nápady mohou být opravdu zábavné, ale pro nás dva to nefunguje. Ve chvíli, kdy se pro to rozhodnete, už není cesty zpět,“ dodala. „Tvrdě pracujeme na tom, abychom byli tam, kde jsme teď, a důvěřovali jeden druhému. Jen si nemyslím, že by mi to bylo příjemné – nebo jemu, když na to přijde.“

Rozhovor poté přešel k diskusi o oblíbených sexuálních polohách páru. Hailey říká, že jejich polohy jsou „pokaždé jiné“ a „rozhodně nejsou misionářské“.

Cooper také přesvědčila Hailey, aby prozradila, které specifické sexuální polohy jsou její a Justinovy nejoblíbenější. „I really like doggy style,“ řekla.

„Není to tak, že já mám ráda striktně tuhle věc a on zase tuhle,“ dodala. „Pokaždé je to něco jiného.“

Alex se ale dostala i do hlubších témat, jako kde se bere jejich důvěra a jak si ji budují. Otevřenost a upřímnost je velkou součástí toho, proč Hailey tak moc věří svému manželovi.

Je opravdu upřímný, brutálně upřímný. Příliš upřímný. Můžu se zeptat na jakoukoli holku z minulosti a on mi to řekne. Nemá problém být explicitní. Díky tomu mu hodně věřím, není nic, co bych nevěděla.
Hailey Bieber

Když padla otázka na slavné lidi v jejích DMs, Hailey kápla božskou a přiznala, že jí nikdo do DMs nepíše od doby, co je vdaná.

A konečně – zajímalo tě někdy, co vzrušuje jednu z největších světových popových hvězd? Podle Hailey Justina nejvíce vzrušuje citová intimita. „Můžeme vedle sebe doslova jen ležet a povídat si,“ řekla. „[Spojení] je pro něj opravdu důležité.“

A co vzrušuje v posteli Hailey?

„Pro mě je líbání velkou věcí a vždy bylo asi nejdůležitější.“