Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hailey Bieber poprvé promluvila o Seleně Gomez a o vztahu s Justinem Bieberem

Hailey Bieber navštívila podcast Call Her Daddy a nedržela se zpátky. Opověděla na otázky ohledně Seleny Gomez, vztahu s Justinem, šikanování na internetu i na to, kde opravdu leží pravda o načasování obou vztahů.

Hailey Bieber, podnikatelka, modelka, influencerka a manželka Justina Biebera, se objevila v podcastu Call Her Daddy, kde ji Alex Cooper vyzpovídala ze všeho, co jsme si kdy přáli vědět. Došlo i na téma vztahu Seleny Gomez a Justina.

Alex se nedržela zpátky a otázky kladla na tělo. Takhle uvedla začátek tématu:

„Tvůj manžel byl ve velmi veřejném vztahu. Lidé jimi byli posedlí. Hodně z nich bylo zmateno dobou, kdy jste spolu byli, vy a oni. Někteří tě dokonce začali nazývat „homewrecker“... Byla jsi někdy ve vztahu s Justinem, když byl současně s ní [Selenou Gomez]?“

Ne, ani jednou. Nikdy nebyl v žádném vztahu, když jsme spolu začali něco mít. Vůbec nikdy.
Hailey

Hailey se stýkala s Justinem od svých 18 let a přiznává, že spolu byli i v době, kdy se on se Selenou viděl, a že chápe, „jak to zvenčí vypadá, ale byla to situace, kdy vím jistě, že pro ně bylo správné [vidět se], aby ty dveře nadobro zavřeli. Jen díky tomu mohl uzavřít celou tu kapitolu a posunout se dál.“

Nechci mluvit ani za jednoho z nich. Byl to jejich vztah a já ho hluboce respektuji. Ale vím, co se dělo, když jsme se k sobě vrátili.
Hailey

Alex: Jak tě manželovy bývalé vztahy ovlivňují do tohoto dne na internetu?

Spousta nenávisti a jejího neustálého přetrvávání pramení z myšlenek „aha, ty jsi ho ukradla“... Myslím, že je tu spousta věcí o tom načasování, které prostě nejsou pravdivé. Dosáhnete bodu, kdy je prostě musíte ignorovat.“ (trolly na internetu)
Hailey

Alex: Můžeš nám vysvětlit, co se dělo, když jsi byla s Justinem na Met Gala 2021? (Když se pár objevil na červeném koberci, všichni začali pokřikovat „Selena, Selena!“.)

„Slyšela jsem zpovzdálí všechny ty pokřiky, ale vlastně jsem netušila, co říkají. Objevily se spekulace, že mi Justin šeptá do ucha „nebreč,“ to není pravda. Nechtěla jsem brečet, ale bylo to hodně neuctivé. Vážně jsem měla něco v oku, a tak jsem si sundala brýle a zeptala se ho, jestli se na to nepodívá. Až když jsem viděla videa zpětně, tak mě to lehce dostalo.“

Ale nikdo pro mě nic nezkazil. Ani naše Met Gala. Nikdo mi nic nevzal, moji radost, můj vztah, moji kariéru... Nic mi nemůžou vzít, můžou se jen snažit.
Hailey

Dále Hailey promluvila o tom:

  • proč byl internet naštvaný kvůli jejich zásnubám,
  • navazování nových přátelství,
  • konfrontování lidí, co jí ukřivdili,
  • reagování na drama a proč se k věcem často nevyjadřuje,
  • proč si lidé myslí, že mluví jen o jejich vztahu.

Celý podcast si můžeš poslechnout i s videem tady: