Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get To Know: Yves Tumor

Yves Tumor míří do Prahy! Na začátku listopadu vystoupí v klubu Roxy. Americký interpret je jedním z nejzajímavějších umělců současnosti.

Yves Tumor, vlastním jménem Sean Lee Bowie, na začátku týdne dorazí do Prahy představit nejnovější album Praise a Lord Who Chews But Which Does Not Consume. Jejich styl balancuje někde mezi popem a avantgardní hudbou a ojedinělost tvorby jim zajistila účast na Coachelle nebo španělské Primaveře.

Get To Know: Kxllswxtch

@_00_3_12

Tumor se narodili v Tennessee, na jihovýchodě USA, a hudba pro ně byla prostředkem, jak se vymanit z konzervativního prostředí kolem. Začali s ní jako teenager a vymykali se už ve svých prvních projektech. Magazín Pitchfork napsal, že u umělcovy druhé desky Serpent Music se člověk cítí „ztracený v podivné městské krajině“.

Interpret se identifikuje jako nebinární osoba a nezáleží jim na tom, jaká zájemena se pro ně používají. Stejně tak přistupují ke své hudbě – je složité zařadit ji do škatulky, ale pořád je svým způsobem unikátní a rozpoznatelná.

Že show bude zážitek dokládá článek od Mic Drop Music, ve kterém autor popisuje, jak Yves Tumor přistupuje ke svým koncertům. „Jako akt, který se opírá o náboženská témata a obrazy, nebylo žádné překvapení vidět Yvese Tumora, jak vede publikum jako dav, seskočí z pódia a připojí se k němu, chytne se za ruce, když se po něm natahují, a nabízí mikrofon nadšeným fans.“

Pokud chceš podobný feel zažít taky, dej si do kalendáře 7. listopad. Lístky pořídíš na fource.cz.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.