Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get To Know: Sasha Velour

She's beauty, she's grace, she's Sasha Velour v Praze babes.

Americká drag queen, vítězka 9. série RuPaul’s Drag Race a naprostá ikona dragu veze do Prahy svou Big Reveal Live Show.

Get to know: Bastille

@heyfomo.cz

Sasha se narodila v Kalifornii, ale má silné vazby na Evropu - především na Rusko, kde se narodil její otec, ale i na Německo, kde měla stáž v opeře. Dráhu drag queen začala v divadle, odkud se přesunula rovnou do Brooklynu, a pak do show RuPaul’s Drag Race, díky které se proslavila celosvětově, především skrze lip-sync So Emotional od Whitney Houston. Svým vystoupením proslavila i celý drag a udělala z něj celosvětový fenomén.

Je navíc umělkyně skrz na skrz. Kromě dragu tvoří komiksy, magazín, její dílo publikovalo několik časopisů a svoje vizuální umění vystavovala ve dvou amerických galeriích.

Vidět jsi ji mohl*a i na coveru The New York Times, na newyorských drag večerech NightGowns nebo na dvou sólo tours Smoke & Mirrors. Brzy se představí na obrazovkách platformy HBO Max v nové řadě dokumentu We’re Here, kde se objevuje po boku Jaidy Essence Hall a Priyanky.

V Praze se může těšit na special guest v podobě Melancholie Blackbile a na dechberoucí show přesahující žánry a styly. Nebudou chybět fantastické kostýmy, klasické lip-syncy, emocionální storytelling a spousta překvapení a big reveals.

Na show doraz do pražského Divadla Broadway 27. března. Vstupenky koupíš na fource.cz.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.