Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get to know: Picture This + Tom Gregory

Irská čtveřice Picture This vyráží na společné klubové turné s britským hudebníkem Tomem Gregorym. V České republice společně zahrají už 18. listopadu, a to v pražském Rock Café.

Jak zní současný ostrovní poprock? To se dozvíš už 18. listopadu, kdy v Praze společně zahrají Picture This a Tom Gregory.

Get To Know: Fall Out Boy

@_00_3_12

Picture This, čtveřice pocházející z Irska, je úplný poprockový dream. Na scéně jsou oficiálně od roku 2017 a za tu dobu si vybudovali velké jméno a pověst jedné z nejnadějnějších kapel současnosti. Už jen jejich self-titled debutové album Picture This se drželo na vrcholu irské hitparády celý jeden měsíc. Mindblowing ale je, že úspěšní byli už před samotným releasem alba – jejich zpěvák Ryan o dva roky dříve nahrál sample jednoho songu, který pak dal na YouTube a Facebook, kde video nasbíralo 4 miliony zhlédnutí. Na jejich první show se přišlo podívat přes 800 lidí a byla vyprodaná během třiceti minut. S pár originálními songy dokonce odjeli v roce 2016 i celé turné.

Druhé album na sebe nenechalo dlouho čekat a v roce 2019 vydali Mdrn Lv a následovala třetí studiovka Life In Colour v roce 2021. Jejich úspěch byl doslova raketový a potvrzuje to i jejich účast na festivalu Electric Picnic s velikány jako Tame Impala. Na letošní rok si kluci nachystali už čtvrté album s názvem Parked Car Conversations, které teasovali úspěšnými singly Song to Myself a Get on My Love.

Tom Gregory má trošku jiný příběh a oproti Picture This pomalejší vzlet – je ale příkladem toho, že se člověk nikdy nemá vzdávat. V roce 2013 se zúčastnil druhé série britského The Voice, mezi nejúspěšnější finalisty se mu ale probojovat nepodařilo. O tři roky později si střihl roli v BBC seriálu The A Word, která pro něj byla velice důležitá, především pak pro jeho dráhu zpěváka, jelikož mu dovolila vydělat si dost peněz na to, aby s hudbou mohl pokračovat. Thanks BBC!

Toma nakonec upsal německý indie label Kantor Records, se kterým začal nahrávat první písně. Větší breakthrough pak zažil před dvěma lety, kdy kromě společného virálního hitu Never Let Me Down s producentem Vizem vydal své dlouho očekávané debutové album Heaven in a World So Cold. To je plné silných popových hitů i srdcervoucích rockových balad, jakou je i píseň Fingertips s téměř sto miliony streamů na Spotify. Není divu, že ho média začala přirovnávat k Lewisi Capaldimu a Jamesi Arthurovi.

Pokud si chceš užít chill večer a spojení dvou velice nadějných umělců, vyraz 18. listopadu do pražského Rock Café. Lístky koupíš klasicky na fource.cz.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.