Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Frankfurtská Festhalle se otřásala v základech. OKTAGON povolal do boje Martina Fenina

Druhé tažení OKTAGONu do Německa je úspěšně za námi. Co všechno nám ve Frankfurtu nabídl turnaj s číslovkou 36?

Německá MMA superstar Christian Eckerlin v odvetě podruhé uškrtil Brazilce de Oliveiru. Zpečetil tak své první anulované vítězství z kontroverzního souboje

V hlavním zápase celého večera bývalý profesionální fotbalista Christian Eckerlin (15-5) dodržel, co sliboval, a potvrdil tak svou anulovanou výhru z jejich vzájemného prvního střetnutí. Ke konci čtvrtého kola Denilson Neves de Oliveira (17-9) odklepal a vzdal se poté, co ho Eckerlin připravil o přísun kyslíku pevně chyceným škrcením.

Více o zápasu Eckerlin vs. de Oliveira 1 v předchozím článku:

Petráška čeká nejtěžší soupeř v kariéře. Soubojem večera bude odveta anulovaného zápasu

by @davidvachalec
Dnešní zápas byl rozhodně těžší. Soupeř byl silnější a měl silný wrestling. Moc ho za to respektuji. Je to dobrý bojovník.
Christian Eckerlin

Martina Fenina čeká zápas v MMA. Manželka mu nevěří

Bývalý kontroverzní fotbalista Fenin má před sebou velkou výzvu. Příští rok ho čeká profesionální MMA zápas pod praporem OKTAGONu. Velkolepý souboj se pravděpodobně odehraje v Německu a bude mu předcházet exkluzivní pořad s názvem LAST GOAL OF MARTIN FENIN . Na YouTube OKTAGON MMA se objevil první teaser trailer, na jehož konci Feninova žena přiznává, že mu nevěří. Soupeř je prozatím neznámý, ale organizace potvrdila, že se bude jednat o další velké jméno. Na fotce Fenin s Eckerlinem, s ním bych mu zápasit nedoporučoval. Byl by to fofr.

Miloš Petrášek nastoupil skvěle připravený. Na německou jedničku to však nestačilo

Miloš „Meloun“ Petrášek (12-7) vyzval německého terminátora v polotěžké váze Stephana „T-800“ Pütze (22-5). Šlo o největší výzvu v jeho kariéře, která bohužel nedopadla podle představ. Petrášek statečně bojoval až do konce, ale Pützovu tlaku nakonec podlehl. Nejlepší německý zápasník všech dob zvítězil jednomyslně na body.

Stephan Pütz po dominantním výkonu oslavil vítězství, jak se patří. Do středu klece pozval svou drahou polovičku a před více než devíti tisíci diváky ji celý od krve požádal o ruku. Byla to romantika jako hrom a Festhalle ve Frankfurtu se otřásala v základech, když davy skandovaly „T-800!!!“.

Německý hulk s íránskými kořeny Hatef Moeil zdemoloval oblíbeného Grizzlyho. Stodvacetikilový Jeremy Kimball padl ve druhém kole. „BOSS“ chce do klece Vémolu

První kolo bylo velmi vyrovnané. Hatef Moeil (13-4) se celých 5 minut pokoušel dostat Jeremyho Kimballa (18-10) pod sebe, to se mu ale moc nedařilo. V druhém kole však uspěl, roztrhl Kimballa na čele a jakmile ucítil krev, zastavil ho až rozhodčí. Na tiskové konferenci se pak bez zábran pustil do Vémoly. Chce s ním jít o titul šampiona těžké váhy.

Vyjebu s Vémolou. Klidně může přijít teď hned a já s ním vyjebu. Pokud by dnes přišel, tak bych si to s ním klidně dal. Můžeme si to dát teď a tady. Dneska. Ať přijde, já na něj kašlu. Myslím to vážně. To já jsem tady boss.
Hatef Moeil

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.