Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Petráška čeká nejtěžší soupeř v kariéře. Soubojem večera bude odveta anulovaného zápasu

Hlavní karta turnaje OKTAGON 36 nabídne vrchol evropského MMA. Český miláček publika Miloš Petrášek vyzval nejlepšího německého zápasníka všech dob Stephana Pütze. Celý turnaj zakončí peprná odveta mezi Christianem Eckerlinem a Brazilcem de Oliveirou.

Eckerlin vs. de Oliveira II

V hlavním zápase celého večera vletí do klece největší německá MMA superstar Christian Eckerlin (14-5). V kleci se mu již podruhé postaví brazilská mašina Denilson Neves de Oliveira (17-8). V jejich prvním střetu zvítězil Eckerlin, ten se však během prvního kola zápasu skácel k zemi po spornému úderu do slabin a de Oliveira ho mohl ukončit, což ale rozhodčí zatrhl.

Brazilec poté podal protest a o výsledku souboje rozhodl GEMMAF (Německý svaz pro smíšená bojová umění) a zápas označil za NO CONTEST čili bez vítěze, Eckerlinova výhra byla anulována. To se německému bývalému profesionálnímu fotbalistovi samozřejmě nelíbilo a ani Brazilec nebyl s verdiktem GEMMAFu spokojený, protože doufal, že vítězství bude připsáno na jeho stranu. Zbývala tedy jediná možnost, jak určit vítěze – odveta za stejných podmínek, ve stejné váze, která je konečně tady.

Byl jsem obviněn z podvodu a nesportovních věcí, se kterými jsem nikdy neměl co do činění. Vím, že jsem vyhrál.
Christian Eckerlin

Pütz vs. Petrášek

Před velkým finále nás čeká nejzajímavější zápas pro české fanoušky. Miláček publika Miloš „Meloun“ Petrášek (12-6) vyzval německou jedničku polotěžké váhy Stephana „T-800“ Pütze (21-5). Souboj mezi německým terminátorem a parťákem toho českého. Ve vzduchu již dlouho visí zápas terminátorů, zápas mezi Karlosem Vémolou a Pützem. Do toho je však Petrášek připravený hodit vidle.

Vítěz bitvy o Německo na prvním turnaji za hranicemi Česka a Slovenska OKTAGONU 33 výhrou nad Zawadou potvrdil, že je stále německou jedničkou a nejúspěšnějším německým zápasníkem, kterého zná celá Evropa. V polotěžké a těžké váze nasbíral dohromady 14 titulů šampiona evropských organizací včetně organizace M-1 a dvakrát byl v těchto váhových kategoriích dvojitým šampionem. Žijící legenda, která si brousí zuby na titul polotěžké váhy OKTAGONu, musí přejít přes další obtížnou překážku, aby byl zas o něco blíž vytouženému cíli. Petrášek má však stejný záměr, ale na vrchol může jen jeden. „Meloun“ se před více než rokem předvedl na Štvanici po své dlouhé pauze, při které si mnoho fanoušků myslelo, že se do klece již nevrátí. Představil se v nové, „zlé“ verzi bez jeho tradičních úsměvů a soupeře chladnokrevně ukončil hned v prvním kole, což plánuje zopakovat v sobotu ve Frankfurtu, na domácí půdě protivníka.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.