Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FOMO DÁRKY:
Pro mamku a taťku

Vánoce jsou za rohem a s nimi i nakupování vánočních dárků. Pokud ještě nevíš, co dát pod stromeček mamce a taťkovi, tenhle článek je právě pro tebe!

Matching teplákovka nebo pyžamo

Není nic lepšího, pohodlnějšího a praktičtějšího než matching set.✨ Ten člověk může nosit na doma, na procházku... prakticky kamkoliv. Pokud koupíš mamce s taťkou stejné kousky, budou vypadat jako badass team.

SET UNISEX - Tepláková souprava

960,-

NELFi Tracksuit Set

2999,-

Pyžam není nikdy dost. Je to vděčnej dárek, který využije úplně každý. Laťku ale můžeš posunout o level výš, pokud budeš kreativní a najdeš pro rodiče nějaký matching set. Třeba trenýrky od ELKA LOUNGE mi přijdou naprosto boží!

Dámské Trenýrky Blue leaves

458,-

Pánské Trenýrky Blue leaves

475,-

Dámské Trenýrky Natural

476,-

Pánské Trenýrky Natural

494,-

Dobrá knížka

Kniha je standardním a cenově dostupným dárkem, který můžeš pořídit prakticky komukoliv. Pokud tví rodiče rádi čtou, určitě nešlápneš vedle, a jestli nevíš, jakou vybrat, inspirovat se můžeš právě u nás.

15 roků lásky

399,-

Rozhodni se být zdráv

399,-

Tancuj, tancuj, tancuj

499,-

Mysli jako mnich

499,-

Relaxační masáž nebo wellness pobyt

Odpočinout si potřebuje snad každý. Pokud chceš mamce nebo taťkovi dát nehmotný dárek, který je určitě potěší, kup jim nějakou poukázku. Může to být voucher na relaxační masáž nebo celý víkendový wellness pobyt. Já bych v tomto případě volila Hotel Brno Maximus Resort, který má krásný saunový svět. Nejlevnější voucher u nich seženeš za dva tisíce korun.

Není ale potřeba kupovat nic velkolepého. Mamka si určitě ráda zajde na kosmetiku nebo na manikúru a pedikúru a taťka třeba k barberovi. Na nehty mamku pošli do salonu EURONAILS, který se nachází v Atriu Flora. Taťku zas do brněnského Royal Barber & Shopu, kde mu můžeš pořídit dárkový poukaz na klasický střih (za 320 korun) či úpravu vousů (za 280 korun). Tyto tipy jsou samozřejmě pouze ilustrační. Nejlépe uděláš, když najdeš něco v místě vašeho bydliště.

Letenky

Vím, že momentální situace není ideální, ale levné letenky se sehnat dají. Koukej se na různé akce a třeba najdeš něco za pár stovek, co bude stát za to. Mrknout se můžeš na tyto webové stránky: kiwi.com, esky.cz.

Kuchyňské vybavení

Některé kuchyňské vybavení šetří čas, práci i nervy. Mým oblíbeným příkladem, který by doma neměl nikomu chybět, je rýžovar. Mamka netušila, že ho potřebuje, dokud jsem si ho neodvezla do Prahy – pokud ty v domácnosti rýžovar ještě nemáš, je to skvělá investice.

Dalším super pomocníkem může být horkovzdušná fritéza a pomalý hrnec. Ty sice nevlastním, ale slyšela jsem na ně samou chválu. Jestli tví rodiče rádi vaří, je to ideál.

Rýžovar Sencor SRM 0600WH

399,-

Horkovzdušná fritéza Pro

1399,-

Černý pomalý hrnec Klarstein Bristol, 6,5 l

1219,-

Povlečení

Povlečení z kvalitního materiálu je must-have! Pokud si opravdu nevíš rady s výběrem vánočního dárku, toto je jistota, se kterou nemůžeš nic zkazit. Jen si hlídej rozměry lůžkovin.

ÄNGSKLOCKA

999,-

OLD MEMORIES

1490,-

Deco & Home povlečení Beige Leaves

1690,-

Kosmetické sady

Kosmetické sady jsou klasikou. Skvělým dárkem mohou být v momentě, kdy víš, že si tvírodiče kosmetiku neradi kupují a neradi do ní investují. Výhodou je taky jejich cenová variabilita. Některé sady pořídíš za pár stovek, jiné se pohybují už v řádu tisíců.

Holiday Vibes Pretty Hands Set (SEPHORA COLLECTION)

355,-

Face care duo pro pány

1320,-

Velká vánoční dárková sada Pomeranč v čokoládě

999,-

Lístky do divadla nebo na koncert

Pokud tví rodiče milujou kulturu, tohle je ideální dárek, se kterým budeš za hvězdu! Samou chválu jsme slyšela na představení Terapie, které se hraje v Dejvickém divadle. Já osobně bych doporučila Hanu nebo Racka v Národním divadle Brno. Tyto hry viděla i moje mamka a moc se jí líbily.

Poukázka do restaurace

Jídlo je zážitek. Já jsem k dvacetinám dostala od bráchy poukázku do korejské restaurace a strašně mě to potěšilo. Pokud mamce nebo taťkovi pořídíš něco podobného, a to ideálně z restaurace, kterou znáš a víš, že je dobrá, nemůžeš nic zkazit.

Deskovky

Okolo sebe máme samé digitální technologie, věčně čumíme do mobilu, a to je škoda. Správná desková hra vás doma zabaví i na pár hodin a užijete si díky ní spoustu kvalitního rodinného času.

Harry Potter: Boj o Bradavice

1349,-

Dixit

739,-

UNO karty

213,-

Termoska na kafe, znovupoužitelné sáčky na potraviny a jiné udržitelné drobnosti

Udržitelnost je hot, to přece víme! A je mi jasný, že se v ní orientuješ víc než tvoje mamka s taťkou. Nějaká udržitelná drobnost je proto skvělým a praktickým dárkem, díky kterému tví rodiče začnou nad věcmi přemýšlet trochu jinak.

Frank Green Original 230 ml - deep ocean

599,-

Re-Sack 3pack - balíček sáčků na ovoce, zeleninu a pečivo (3 ks)

259,-

Anaé by Ecodis Pratelné odličovací tamponky (10 ks)

299,-
Nezapomněl jsi na prarodiče?👇

FOMO DÁRKY: Pro babi a dědu

@heyfomo.cz