Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Filmy a seriály s astro a witchy tematikou, které musíš vidět

Blíží se pálení čarodějnic, tak proč se nenaladit pár seriály a filmy s witchy a astro tématikou?

Astrologii stále spousta lidí bere jako něco podřadného, co není vysvětleno vědou, tudíž je to fake. To však nic nemění na tom, že astrologií a čarodějnictvím se stále inspirují režiséři a tvůrci filmů a seriálů a my, milovníci astra, si můžeme zpříjemnit dny zajímavými kinematografickými počiny s touto poměrně neobvyklou tématikou.

1. THE LOVE WITCH

Estetiku filmu The Love Witch z roku 2016 naprosto miluju! Téměř každý snímek se hodí na tvou witch nástěnku a moodboard. Ale teď už k samotnému ději. Film The Love Witch je zasazen do 60's. Hlavní postavou je půvabná čarodějka Elaine, která touží po lásce, jenž se jí ale nedaří nalézt, proto začne využívat magii pro její dosažení. Well she's just like me! Samozřejmě se jí několikrát podaří přivolat lásku, ale nikdy to není ono a její soulmate stále nepřichází. Jednoho dne se jí však její kouzla podaří a konečně potká muže svých snů, ale nic není jen tak a láska ji natolik pohltí, že málem dojde k vraždě.

Znamení zvěrokruhu, která jsou pro sebe perfect match!

@elvihradilkova

2. ASTROLOGICKÝ PRŮVODCE PRO ZLOMENÁ SRDCE

Nový italský seriál od Netflixu je jednoznačný must-watch pro všechny milovníky astrologie a romantických komedií. Třicátnice Alice má v milostném životě smůlu. Seznámí se však s přítelem, který je odborníkem na astrologii a pomáhá Alici najít muže snů. Alice se tak střetává se všemi znameními zvěrokruhu a zkouší své štěstí. Seriál má dvě série po šesti dílech, takže každý díl je věnovaný jednomu znamení, které je zde i představeno. Perfektní oddechovka, kterou možná i já znovu zhlédnu!

3. AMERICAN HORROR STORY: COVEN

OG's know this one! Seriál American Horror Story mění koncept a tematiku s každou sérií. Vždy se však jedná o děsivé příběhy a jeden z nich si vybrali tvůrci i pro svou třetí sérii Coven. Tato série se zaměřuje na čarodějnické sesterství, proti kterému bojuje klan Voodoo čarodějnic a čarodějů a lovci čarodějnic. A aby toho nebylo málo, mají rozepře i mezi sebou o to, která z nich nahradí slábnoucí Nejvyšší. Série je plná magie, dramatu, ale i historie čarodějnictví a nechybí zde ani kapka humoru. V sérii hrají úžasné Jessica Lange, Sarah Paulson nebo třeba Emma Roberts.

Astrologické placements, které jsou green flag

@elvihradilkova

4. THE WITCH

Film The Witch z roku 2015 je perfektní horror pro milovníky čarodějnictví a jeho historie. Snímek se odehrává v 17. století v Nové Anglii. Hlavními hrdiny jsou rodina, která je kvůli neshodám se zbytkem vesnice odstěhuje na samotu u lesa. V jejich blízkosti se začnou dít podivné temné věci a rodina ihned začne obviňovat nadpřirozeno, a především své sousedy z čarodějnictví. V průběhu filmu se však ukáže, že za vším stojí jedna z dcer, Thomasin, kterou hraje Anya Taylor Joy! Thomasin doopravdy podepsala smouvu s ďáblem a stala se čarodějnicí. Psychologický horror je skvělý pro pochmurné dny, kdy se nebojíš se bát.