Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Fedez poprvé promlouvil o skandálu své ženy Chiary Ferragni a jejich odloučení

Rozpad nejslavnějšího italského páru Fedeze a Chiary Ferragni společně s její charitativní kauzou jsou žhavými tématy posledních měsíců nejen v Itálii. Fedez poprvé hovoří o rozchodu s manželkou Chiarou Ferragni a odhaluje, co za rozhodnutím odloučení stálo.

Rozchod Fedeze a Chiary Ferragni byl jednou z nejkontroverznějších událostí letošního roku ve světě celebrit. Po šesti letech spolu a dvou dětech novinky o rozchodu šokovaly všechny jejich sledující, kteří na sociálních sítí tvoří neuvěřitelné číslo 45 milionů.

Pár měl nejen dokonale vypadající rodinu, ale i společnou reality show The Ferragnez, která provázela jejich soukromím po dvě řady. Nedávno také dostavěli nový dům, a v minulosti byla jejich třídenní svatba jednou z nejsledovanějších událostí internetu - dokonce předčila sledovanost královské svatby prince Harryho a Meghan. Pár také v době pandemie vybral pomocí jejich iniciativy 3,3 milionu eur na pomoc proti boji s koronavirem. Není divu, že je mnozí považovali za jeden z nejvlivnějších párů Itálie.

Fedez, známý italský rapper a manžel byznysmenky a influencerky Chiary Ferragni, poprvé promluvil od kauzy jeho manželky v dlouhém exkluzivním rozhovoru s Belve s moderátorkou Francescou Fagnani.

Carlos Alvarez/Getty Images

O kauze:

Pokud ještě neznáš veškeré detaily kauzy pandoro a Chiary, najdeš ji už nyní v článku níže. Zjednodušeně se jedná o situaci, kdy se italská influencerka spojila se značkou Balocco, která vyrábí typický dezert pandoro, a prohlásila, že část výtěžku z prodeje tohoto výrobku půjde nemocnici Regina Margherita v Turíně na pomoc dětem s rakovinou. K překvapení všech se tak nestalo, a po odhalení, že kampaň vynesla byznysmence přes milion euro, se na ni svalily obvinění za finanční podvody, pokuta v hodnotě jednoho milionu eur a státní vyšetřování.

Pád Chiary Ferragni - světové influencerky, které se zhroutil byznys i manželství skrz finanční podvody

@martinastrel
Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Byla kauza důvodem rozpadu vztahu?

Krátce po smršti, která z vždy uznávané Chiary vykreslila záporáka celé Itálie, se vyrojila zpráva o údajném odloučení páru.

Pár se k zvěstím dlouho nevyjadřoval, než Chiara v exkluzivním rozhovoru pro italskou televizní show sdělila, že si nyní s manželem prochází složitým obdobím. Fedez před pár dny poprvé veřejně vystoupil a potvrdil, že jsou odloučení. O rozvodu však nepadlo ani slovo.

Když byl Fedez tázán moderátorkou, co zapříčinilo jejich oddělení, uvedl, že už tři roky měli ve vztahu potíže:

Byly to tři velmi těžké roky a bohužel jsme to nezvládli. Dodnes je právně stále mou manželkou, ale pouze právně.
Dimitrios Kambouris/Getty Images for The Met Museum/Vogue

Zpěvák poslední tři roky sám bojoval s rakovinou, čímž se celá situace stává o něco citlivější, jelikož to měla být právě nemocnice pro děti s rakovinou, na které měl jít původní výtěžek ze spolupráce jeho manželky. Fedez potvrdil, že „kontroverze kolem značky Balocco ovlivnila jejich manželství. Není to však důvod, proč jsme se rozhodli rozejít".

Rapper při rozhovoru o matce svých dětí nedokázal zadržet slzy.

Chiara a já jsme si prošli mnoha těžkými chvílemi. Moje nemoc... Byly to tři velmi komplikované roky a bohužel jsme to nezvládli.
říká umělec.
Davide Aichino/WireImage

Bez ohledu na to Fedez k Ferragni nechová žádnou zášť. „Všichni si mysleli, že přijdu kritizovat svou ženu. Tak to ale není. Je matkou mých dětí a vždycky bude nejdůležitější ženou v mém životě, ať se děje cokoli," ujišťuje.

Italský rapper také reagoval na komentáře, že Chiara zůstala po jeho boku, když byl nemocný, ale on ji opustil, když čelila mediálnímu skandálu:

Ona byla vedle mě a já ne? Jestli je to soutěž o to, kdo je velkorysejší, tak já říkám, že moje žena byla velkorysejší než já. Ale je třeba říci, že já jsem měl rakovinu a moje žena je vyšetřována pro podvod. Proč dávat dvě nesouvisející věci na stejnou úroveň? Případ „Balocco" jsem objevil, až když vyšel najevo. Zřejmě jsem na to nepřišel sám jako první. Sám mám nadaci a mohu s klidem říct, že byla prověřena od hlavy až k patě. Vždycky jsem dělal charitu určitým způsobem a ukázalo se, že když dělám charitu, tak přicházím o peníze. S „LoveMi" jsem přišel o 1 milion a 200 tisíc eur.
- Fedez
Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Zvěsti o nevěře

S kauzou okamžitě přišly i zprávy o nevěře, ze kterých tisk obviňoval zpěváka. Rapper řekl ironicky: „Zrada? To mě rozesmálo. Dle názorů ostatních jsem byl gay, dokud jsem se neoženil. Pak jsem měl napjaté manželství s Chiarou. Teď, když jsme se rozešli, se zabývám jinými ženami? Nejsem gay, nikdy jsem neměl homosexuální zkušenosti,” upřesnil.