Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FASHION NEWS: Miu miu summer ready, Dior show ve Skotsku a nová kolekce plavek od Emraty

Zendaya oznamuje partnership se značkou ON, nová kolekce plavek od Emraty a Dior show ve Skotsku. To a mnohem více se minulý týden odehrálo ve světě módy.

NEWS

Zendaya a On oznámily nové několikaleté partnerství

V rámci spolupráce se Zendaya bude podílet na designu produktů, kreativních kampaních a rozhovorech o pohybu a wellness. V oznámení zatím nebylo upřesněno, na kterých produktových řadách On bude Zendaya pracovat.

Přehlídka Dior ve Skotsku

Značka Dior se vrátila do Skotska na svou první přehlídku v této zemi po téměř sedmi desetiletích. Dior se při přehlídce, která se konala v zahradách hradu Drummond nedaleko Crieffu v hrabství Perthshire, inspiroval skotskou historií. Mezi přítomnými celebritami byly například herečky Jennifer Lawrence, Rosamund Pike a Anya Taylor-Joy.

Hailey YSL

Hailey Bieber nafotila novou kampaň pro YSL.

Summer Reads od Miu Miu

Módní značka představila nový projekt „Summer reads”, v rámci kterého otevřela stánky s knihami ve vybraných městech po celém světě.

Nová kolekce plavek podle Emraty

Značka Inamorata, která patří modelce Emratě, představila novou kolekci plavek. Nová kolekce přichází po skandálu v minulém roce, kdy stránka po Black Friday slevách utichla a do teď nefungovala. Více si přečti v článku níže.

Je značka plavek modelky Emily Ratajkowski SCAM?

@martinastrel

#Outfitsoftheweek

Tenhle týden se inspirujeme od Lucky Minářové a jejího outfitu, který měla na finále Red Bull Dance Your Style, outfit je ideální na proměnlivé počasí, a můžou se inspirovat jak kluci tak holky.

+
+

Michaela Halová a Martina Střelecká a Lucie Zicklerová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.