Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: SKIMS

FASHION NEWS: Krádež oblečení Yeezy x GAP, tenisová kolekce SKIMS a nová šéfredaktorka britského Vogue

Nová šéfredaktorka britského Vogue, tenisová kolekce SKIMS nebo matrixový look týdne. To jsou fashion news za poslední dny.

NEWS

Tenisová kolekce značky SKIMS

Vypadá to, že značka SKIMS je nezastavitelná a předvádí jeden hit za druhým. Nyní oznamují novou sportovní kolekci, která se zaměřuje na tenis. Najdeš v ní biker shorts, skorts, bodysuits i topy, legíny a další.

Fashion Event Dotek

V sobotu 23. března se bude konat zlínský Fashion Event Dotek. Jedná se už o dvanáctý ročník významného eventu, na kterém se koná přehlídka mladých a úspěšných designérek z celého Česka, akce dává prostor primárně studentům středních a vysokých škol.

Kromě přehlídky jsou součástí eventu zajímavé přednášky a aukce, její výtěžek jde na podporu neziskové organizace Aliance žen s rakovinou prsu. A na závěr dne je připravená i afterparty.

Letošní ročník vypadá velmi dobře a má snad zatím nejbohatší program. Tématem je metamorfóza. Lístky jsou už bohužel vyprodané, ale myslím, že se můžeš pomalu připravit na další rok, a vše sledovat alespoň na jejich webu a socials.

Britský Vogue má novou šéfredaktorku

Máme tu první obálku britského Vogue po odchodu proslulého Edwarda Enninfula. Novou šéfredaktorkou se stala Chioma Nnadi, novinářka narozená v Londýně, která je první černoškou v čele prestižního časopisu. Obličejem se stala zpěvačka FK Twigs, která zazářila v anglicky zachyceném zátiší. Co na obálku říkáš ty?

Ye obětí krádeže

V pátek 15. března byl údajně okraden Ye. Jeho tým tvrdí, že někdo vykradl jejich sklad v L.A. - zloději tam měli ukrást kolem 60 tisíc kusů oblečení YEEZY X GAP. V tu samou dobu se v Los Angeles objevil POP UP, který nabízel kousky ze stejné kolekce, a to jen za 20 dolarů. Ten byl ale předčasně uzavřen policisty kvůli podezření z krádeže daných kousků. Nakonec ale byli dotyční zproštěni viny.

Walter Chiapponi opouští Blumarine

Walter Chiapponi odchází od italské značky Bluemarine, a to teprve po jedné kolekci jako kreativní ředitel.

Chci se nyní zaměřit na nové iniciativy a projekty týkající se sociálního a humanitárního prostředí, abych znovu začal ve správný čas na přehlídkových molech.
Walter Chiapponi
Zdroj: IG @walterchiaponni

#Outfitsoftheweek

Ze zahraničí nás tento týden oslnila MJ, americká influencerka, která do svých looků přebírá prvky y2k, které mixuje se svým osobitým edgy stylem. Tentokrát nám dala Matrix vibes, když spojila bodysuit s chunky páskem a dlouhým černým koženým kabátem s botami na platformě. Jejím signature lookem jsou vždy výrazné brýle, a i v tomto případě to funguje.

Novinářka Linda Bartošová oblékla na předávání cen Český Lev lokální designéry. Krásné šaty La Formela v kombinaci s kabelkou od návrhářky Anny Tran tvořily jednoduchý, ale přitom nápaditý outfit.

Mrkni také na beauty news z uplynulého týdne!

BEAUTY NEWS: Matilda Djerf vstupuje do beauty světa a Celine uvádí vůbec první kosmetickou řadu

@martinastrel
+
+

Michaela Halová a Martina Střelecká a Lucie Zicklerová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.