Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Djerf Avenue

BEAUTY NEWS: Matilda Djerf vstupuje do beauty světa a Celine uvádí vůbec první kosmetickou řadu

Švédská influencerka Matilda Djerf přichází s novou značkou kosmetiky a plumpery na rty M*ximiz*r od Dior doplní nový odstín. Novinky a doporučení z beauty světa najdeš už nyní v naší beauty rubrice!

News

Nová beauty značka Matildy Djerf

Švédská influencerka Matilda Djerf oznámila novou značku Djerf Avenue Beauty. Tu bude spolu se dvěma stylingovými produkty spouštět už 27. března. K dispozici bude Breezy Styling Mist a On The Go Styling Gel. „S Djerf Avenue se nám podařilo vybudovat opravdu krásnou komunitu, a teď jsme schopni vstoupit do beauty segmentu, zní to, jako by mělo jít o strategický plán, ale byla to tak trochu šťastná náhoda,“ uvedla pro WhoWhatWear.

Celine uvádí kosmetickou řadu

Poprvé v téměř osmdesátileté historii značky Celine uvádí značka na trh kosmetickou řadu. Na přehlídce La Collection de l'Arc de Triomphe uměleckého ředitele Hediho Slimana v Paříži byla oznámena novinka, že Celine Beauté uvede na podzim na trh jediný odstín rtěnky „Rouge Triomphe“. Návrhář se pouští do výroby kosmetiky v megabrandu, který vlastní LVMH. Rtěnka Celine Rouge Triomphe bude mít premiéru na podzim a celá řada 15 saténových barev se objeví v lednu 2025.

Zdroj: @Celine

Nová barva plumperu od Dior

Oblíbená řada plumperů na rty M*ximiz*r od Dior bude 12. dubna doplněna o novou barvu v limitované edici pro léto 2024. Bude se jednat o odstín 063 Pink Lilac.

Party k launchi parfému Cosmic

Kylie Jenner měla party k oslavě launche jejího nového parfému Cosmic. Eventu se zúčastnily známé tváře jako Alix Earle nebo Tyler Gregory.

Products

Dupes na Charlotte Tilbury od Essence

Značka Essence přichází s dupes na Charlotte Tilbury tvářenky a highlightery v tubičce. Seženeš ji za 90 korun a ve čtyřech odstínech.

Glow Recipe na Sephoře!

Na e-shopu Sephora nově seženeš produkty od značky Glow Recipe!⭐️

Look of the week

Ariana 🫶

Fanoušci Ariany Grande si zamilovali její look z videoklipu k písni We can’t be friends (wait for your love) z nového alba.

Na look ti postačí bílá tužka/barva.🤍

+

Martina Střelecká a Adéla Kutilová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.