Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FASHION NEWS: Jak vypadala první řada na milánském Fashion Weeku a nečekaná kolekce od Versace

Zendaya opět vynesla extravagantní kousek k premiéře DUNE part 2. Donatella Versace popisuje novou kolekci jako tichou vzpouru.

NEWS

Zendaya a Givenchy

Zendaya zazářila na premiéře DUNE part 2 v přelomovém návrhu kyborga od Alexandra McQueena z podzimní kolekce Givenchy z roku 1999, který představoval ženy jako roboty.

Zdroj: MTV

Save the date!

Mercedes-Benz Prague Fashion Week oznámil datum konání jarní edice módních přehlídek. Piš si do kalendáře 18.-24. dubna. FW24 proběhne v prostorách Michnova paláce v Tyršově domě.

First row Milan FW

Od Alexy Chung, Camille Rowe přes Emmu Chamberlain, Barbaru Palvin až po sesterské duo Sydney a Devon Lee Carlson - hvězdy pobíhají po Itálii na přehlídkách pro podzim a zimu 2024. Podívej se, co oblékly celebrity na milánském týdnu módy.

Versace FW24 vyvolává tichou vzpouru

„Oblečení přebírá pravidla současného formálního krejčovství a narušuje je střihem, drapérií a zdobením," pronesla Donatella Versace. „Tato kolekce má rebelský postoj a laskavé srdce," řekla Donatella o kolekci podzim/zima 2024 svého stejnojmenného italského módního domu. Žena, která nosí tuto kolekci, je podle slov Donatelly hodná holka s divokou duší.

FASHION NEWS: Zendaya v robotickém obleku a návrat capri pants

by @heyfomo.cz

Tato přehlídka byla doslova full of trash

Švédská módní značka AVAVAV rozdala divákům odpadky, které mohli během show házet na modely*modelky. To mělo satiricky poukazovat na online haters a jejich nenávistné komentáře.

Tyler, the Creator navrhl kolekci pro Louis Vuitton

Naprosto geniální kolekce plná nového ručně kresleného monogramu LV, pastelových barev a hravosti. Tato kapsulová kolekce bude k dostání od 21. března 2024.

Kylie Jenner a její další kolkece pro KHY

Kylie nám oznamuje nový drop 004 pro její značku KHY. Zatím jsme měli možnost vidět několik teaserů a pouze pár kousků oblečení, ale vypadá to, že kolkce bude zaměřená na day to night přeměnu.

Jaquemus x Nike

Tahle kolaborace obletěla instagram světelnou rychlostí. A společně nám představují the swhoosh bag.

FASHION EVENT DOTEK

Blíží se oblíbený fashion event, který nese název Dotek, a pomalu na svém instagramu začíná odhalovat opravdu nabitý program. Zároveň uvádí mladé talenty, na které se můžeme tešit!

Nový drop od Chew Forever

V úterý 27. února, den též známý jako Chewsday, vychází nová kolekce od Chew forever. Jedná se o 3D tribal denim set, který se skládá z bundy a kalhot.

TikTok trend týdne 

Trend, který ti rozhodně bude nápomocný, když nebudeš vědět, co na sebe. Metoda zvaná 333 se sice na Tiktoku objevuje už od prosince, teprve teď ale dostává správnou recognition.

#OUTFITSOFTHEWEEK

Tento týden ti opět přínášíme malou dávku inspirace. Tentokrát ve znamení keep it simple!

@lindaexnar a její simple but cute outfit, který není doplněný ničím jiným, než Adolphinata casem.

A také @antte.marie a její rave fit, který je stále hot a simple zároveň!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.