Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FASHION NEWS: Alessandro Michele přechází k Valentino a Češka fotí Balenciaga kampaň

Dlouho očekávaný drop Supreme a MM6 Maison Margiela je tady. Alessandro Michele opouští Gucci po 20 letech a Zendaya září ve speciálních outfitech pro nové press tour k filmu Challangers. To nejnovější ze světa fashion se dočteš již nyní.

News

Alessandro Michele bude novým kreativním ředitelem Valentino

Minulý týden bylo oznámeno, že Pier Paolo Piccioli odchází po 25 letech z pozice kreativního ředitele ve Valentino, a právě na jeho místo teď nastoupí Alessandro Michele, který pracoval 20 let v Gucci, kde mezi lety 2015 až 2022 zastupoval post kreativního ředitele.

Alessandro Michele a Jared Leto (2022) Zdroj: Jamie McCarthy/Getty Images

Jak Alessandro Michele formoval současnou podobu beauty průmyslu?

@josephslaich
Balenciaga a Česko?

Balenciaga odhalila svou novou letní kampaň pro rok 2024, která je tvořená ze statických a pohyblivých portrétů, které fotila právě česká fotografka Jitka Hanzlová.

Nová kampaň je inspirovaná trompe-l’oeil (trompe l'oeil je ve výtvarném umění synonymem pro iluzivní malbu, která vytváří dojem třírozměrného objektu nebo prostoru). Jsou tam realistická pozadí odhalující ballrooms, haly a fancy foyer.

Supreme x MM6 Maison Margiela Spring 2024 Collabo

Již nějakou chvíli očekávaný drop je konečně tady. Supreme a MM6 Maison Margiela nám tento týden představily společnou kolekci, která obsahuje kousky jako faux fur nebo varsity jackets.

https://www.maisonmargiela.com
Zendaya x styling k filmu Challengers by Law Roach

Po úspěchu filmu Duna je Zendaya opět na cestách, aby propagovala svůj nadcházející tenisový film Challengers. A vzhledem k tomu, že Zendaya ve filmu hraje protřelou tenisovou profesionálku Tashi, zvolili herečka a její stylista Law Roach ve srovnání s její módou ze sci-fi Duny zcela odlišný přístup.

Její styling obsahuje několik velmi tematických odkazů na tenis, ale vše v dosti ležérním duchu. Herečka se inspirovala několika aspekty tohoto historického sportu - od ikonické zelené barvy Wimbledonu až po tenisovou bílou s atletickými detaily, jako je žebrované spodní prádlo, či polokošile a pruhované boxerky.

#OUTFITSHOFTHEWEEK

Tenhle týden tady máme pořádnou jarní inspiraci, která je ideální jak na hot girl walk, tak i do města. Absolutní důkaz, že i jednoduché doplňky dokážou udělat outfit mnohem zajímavější!

+
+

Michaela Halová a Martina Střelecká a Lucie Zicklerová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.