Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Fashion News: Victoria Beckham připravuje kolekci s Mango a AC Milan se spojil s Off-White

AC Milan se spojil se značkou Off-White a Victoria Beckham navrhne kolekci pro retailový velkoobchod Mango. Další novinky a inspirace na ty nejlepší outfity prvních jarních dnů najdeš už nyní v rubrice.

News

AC Milan x Off White

Italský fotbalový klub AC Milan se spojil s módní znčkou Off-White a vytvořili limitovanou kolekci triček s nápisem I SUPPORT SPORT FOR CHANGE. Výdělek z nich bude použit na podporu ohrožených dívek ve slumech v Nairobi, v Keni. Modely kampaně byli i samotní hráči AC Milan.

Ďábel už nenosí Pradu, ale Versace

Herečka Anne Hathaway známá pro hlavní roli ve filmu Ďábel nosí Pradu zazářila v nové kampani s názvem 'Versace Icons'. Další ikonou, která byla součástí kampaně, je herec Cillian Murphy.

Victoria Beckham se spojila se značkou Mango

Ještě tento měsíc Mango představí svou dosud nejprestižnější spolupráci, kolekci krejčovských oděvů, slipdressů, úpletů a doplňků navrženou společně s Victorií Beckham v tlumené paletě letních "ostrovních" barev. Uvedení spolupráce na trh Victoria Beckham x Mango je naplánované na 23. dubna.

Cactus Jack a Mitchell Ness mají první společnou kolaboraci

Cactus Jack od Travise Scotta společně s Mitchell Ness vytvořili společnou kolaboraci, která je zaměřená na univerzity a nese název “Jack Goes Back to College”. Jsou tam prvky obou značek, ale i vybraných 28 univerzit. Jsou tam snapbacks, mikiny, tepláky i batohy.

#Outfitsoftheweek

🌸Hanna Schönberg je jednou z nejvlivnějších fashion influencerek a její styl je plný elegance a ženskosti. A tenhle outfit s oversized svetrem je toho rozhodně důkazem! Pokud tě styl Hanny baví, určitě tě zaujmou kousky značky ARAKII, kde působí jako kreativní ředitelka.

Růžová je in a o leopardním potisku ani nemluvě! Influencerka z NYC známá jako Acquired Style zkombinovala pastelově růžový cardigan s výraznými leopardími džíny, které mají jedinečný design. Vytvořila tak trendy jarní outfit, který nás nekustečně baví a bude nám sloužit jako fashion inspirace pro tento týden.

Leopard print is back! Tady je 5 způsobů, jak ho nastylovat

@martinastrel
+
+

Michaela Halová a Martina Střelecká a Lucie Zicklerová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.