Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FASHION NEWS: Kim Kardashian je ambasadorkou Balenciagy a dechberoucí show Schiaparelli

Naše fashion rubrika ti každý týden představí to nejzajímavější ze světa módy. Kim Kardashian se stala tváří značka Balenciaga a LOEWE představil nového ambasadora. V závěru článku si můžeš prohlédnout, co nám v minulém týdnu utkvělo v paměti nejvíce.

NEWS

Kim Kardashian se stala ambasadorkou značky Balenciaga. Podnikatelka a influencerka reprezentovala Balenciagu v posledních letech při mnoha příležitostech, včetně kampaní značky a klíčových událostí, jako je například Met Gala. Toto oznámení ovšem na internetu vzbudilo velké kontroverze, jelikož byla španělská značka v minulosti kritizována za své poslední vyobrazení kolekce. V ní nevhodně vystavovala děti s prvky BDSM. Kim se proti tomuto počinu také vyjádřila kriticky a na čas utišila svou spolupráci se značkou. Ovšem nyní stvrdila oficiální partnership, a stala se tak její tváří.

Balenciaga je obviněna z propagace nadměrné sexualizace dětí

@martinastrel

Značka LOEWE také oznámila svého nového ambasadora, a to herce Jamieho Dornana, kterého známe z filmu Padesát odstínů šedi či Turista.

Ambasadorka značky, Margaret Qualley, zahájila přehlídku CHANEL Haute Couture v Paříži. Umělecká ředitelka módních kolekcí CHANEL, Virginie Viard, představila kolekci „The Button“, která se inspirovala baletem. Kolekce obsahovala tylové a péřové boa z kamélií v bílých a růžových odstínech, tunikové šaty z bílého hedvábného tylu vyšívané květinami, perlami a peřím.

OUTFITY

Schiaparelli Paris Fashion Week SS24

Schiaparelli otevřel Pařížský haute couture week s opavdu dechberoucí show, která by ti neměla uniknout. Návrhář Daniel Roseberry nám ukázal blízké spojení mezi módou a uměním a tím dokázal, že Schiaparelli patří mezi přední módní značky, které udávají trendy v haute couture - jen se podívej v galerii, jak se krásně protíná architektonická konstrukce s módou a fascinací z lidského těla.

Daniel v kolekci propojoval minulost a budoucnost. Tentokrát se inspiroval strýcem Elsy Schiaparelli - Giovannim, který zkoumal vesmír a to hlavně planetu Mars. Poctu budoucnosti dává skrz technologické součástky, které zakompomoval do několika z šatů.

OUR FAV THIS WEEK

⚡️ Matching Kylie a Stormi na Fashion weeku v Paříži.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.