Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Fall trend alert! Džínovina úplně všude

Podzimních trendů je nespočet a každý rok přichází nové a nové. Letos se jeden materiál dostal úplně všude, od oblečení až po doplňky – džínovina.

Vypadá to, že denim ovládne letošní trendy nejen v oblečení, ale také co se týče doplňků. Najdi všechno, co máš ve skříni, a připrav se na skládání full denim outfitů.

Určitě sis všiml/a, jak se v posledních letech vrací spousta trendů, a to platí i pro džíny. 90's grunge ovládne podzim, zejména light washed džíny nebo tmavá džínovina. Kromě toho se hodně vrací i Y2K na všechny způsoby – u džínů se jedná především o low rise střih.

Skirt over pants: Vrací se snad tento trend zpět?

by @lucinka_zicklerova

Jaké doplňky by sis měl/a určitě pořídit?

Džíny, bundy a overaly určitě už máš, ale co doplňky? Kromě oblečení musíš tuhle sezónu sladit i čepice, kabelky, tašky apod.

Diesel kšiltovka

1820,-

Levi's kšiltovka

670,-

Levi's bucket hat

791,-

Levi's taška

900,-

Džínová taška

658,-

Džínová kabelka

980,-

Kromě bund a kalhot můžeš zkusit třeba džínová trička, topy nebo šaty. Dát dohromady all denim outfit chce fantazii a několik různých druhů džínoviny. Nesmíš se bát experimentovat a nosit neobvyklé věci.

džínové tričko

599,-

Džínový top

549,-

Džínová vesta

799,-

Basic džínová bunda

699,-

Carhartt bunda

3623,-

Světlá džínová bunda

449,-

Mnago džínový overal

1599,-

Džínové šaty

768,-

Na tyhle džínové úlovky je nejlepší projít všechny sekáče v okolí nebo prohlédnout Vinted. Samotné kousky nepředstavují žádný rychlý trend, podobně jako třeba trench coat zůstanou takovou módní jistotou ve tvé skříni. Do kvalitních džínů nebo bund tak není vůbec na škodu investovat trochu víc peněz.

Můj tip pro tebe: Jestli máš doma nějaké kousky, které ti přijdou nudné, nechtějí se ti nosit, ale zároveň je ti líto je vyhodit, využij svoji kreativitu a kousek předělej. Polij ho savem, rozstříhej, roztrhej, posprejuj, pomaluj něco přišij nebo nalep.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.