Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Druhý Andersonův film tohoto roku se již brzy objeví na Netflixu

Začátkem léta jsi mohl/a do kina na Asteroid City od Wese Andersona. Koncem září si pustíš jeho novinku s názvem The Wonderful Story of Henry Sugar rovnou online!

Příběh...

...je interpretací knižního díla od autora, co stojí za Karlíkem a továrnou na čokoládu, Roalda Dahla. Pojednává o bohatém muži, který se rozhodne naučit podvádět v gamblingu po vzoru gurua, co vidí i se zavřenýma očima. Film je výjimečně krátkometrážní, potrvá jen 39 minut a jmenuje se The Wonderful Story Of Henry Sugar.

O režisérově tvorbě si přečti tady:

Wes Anderson a jeho symetrické filmy

@vil.a

Herecké obsazení...

...bude opět hvěždné. V hlavní roli se ti představí britský herec, kterého znáš třeba z rolí Sherlocka a Dr. Strange, Benedict Cumberbatch. Dále se v komedii objeví známé tváře Ralpha Fiennese (Grandhotel Budapešť) ztvárňující samotného Dahla, také Dev Patel (Milionář z chatrče) nebo Ben Kingsley (Prokletý Ostrov).

Premiéra...

...je už za deset dní, konkrétně ve středu 27. září na Netflixu. Režisér se o novém snímku krátce rozpovídal na světové premiéře festivalu v Benátkách 1. 9. a na webu Rotten Tomatoes film zatím ulovil skóre 95 %!

Biennale zároveň představuje ty nejočekávanější filmy roku, mezi které patří Poor Things, Priscilla, Ferrari nebo Hranice od Agnieszky Holland o kterých od nás ještě uslyšíte.