Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Drake against the World. Do rapového beefu se nově zapojil i Kanye West

Z něčeho, co vypadlo jako menší spor mezi Drakem, Kendrickem Lamarem a J Colem se stal beef, který trvá už několik týdnů až měsíců, a do kterého se zapojují i další hvězdy světového rapu – včetně Kanyeho Westa.

Zatím posledním rapperem, který přilil olej do ohně rapové bitvy, je Kanye West. Ten má s Drakem dlouholeté spory, a je tak dalším hudebníkem, který se proti Drizzymu postavil.

Mrkni na článek, ve kterém původ rapového beefu shrnujeme👇

Vztahy mezi Drakem, Kendrickem Lamarem a J Colem jsou opět napjaté. Proč mezi sebou mají hvězdy rapu beef?

@eevelka

O víkendu vystoupil v pořadu Justina Laboye The Download, a to rovnou s remixem na Kendrickovu píseň Like That. V tracku, na kterém Kendricka podpořili Metro Boomin a Future, a který vyšel teprve nedávno, odmítl Kendrick tvrzení J Colea o tom, že jsou spolu s Drakem velká trojka rapu. Motherfuck the big three, ni**a, it's just big me,“ zpívá Kendrick.

V novém remixu, který zatím není dostupný na streamovacích platformách, se Kanye zastává Kendricka, a dělá si srandu z Drakeovy smlouvy s Universal Music, když naznačuje, že práva na svou hudbu prodal Drake za „malý pytel“ peněz. V textu se zaměřuje také na J Colea – pravděpodobně proto, že při zmiňování velké trojky Kanyeho vynechal. Y'all so out of sight, out of mind/I can't even think of a Drake line/Play J. Cole, get the pussy dry, rapuje Ye.

Kanye také zveřejnil před pár dny fotku, na které je ve studiu s Metro Boominem, což naznačuje nové spojenectví v probíhajícím beefu mezi hvězdami rapu. Na internetu se také objevují spekulace o tom, že se na nově vytvořené verzi tracku Like That podílí i Pusha T.

Drake čelí sporům na všech frontách...👇

Drake a Rick Ross beef explained: Nose job, diss nahraný za hodinu a #BBLDrizzy

@eevelka

Právě v hádku mezi ním a Drakem vyvrcholila nevraživost mezi Drakem a Kaynem, která se datuje už od roku 2018. Pusha T tehdy vydal song The Story of Adidon, který Kanye produkoval, a ve kterém odhalil, že Drake má syna Adonise. „Adonis is your son / and he deserves more than an Adidas press run, that’s real,“ rapuje v tracku Pusha T.

Zdroje: HeyFomo, BBC, Rolling Stone