Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Drake a Rick Ross beef explained: Nose job, diss nahraný za hodinu a #BBLDrizzy

V posledních týdnech není o rapové beefy nouze. Nejprve se dostali do sporu Drake s Kendrickem Lamarem a J Colem, teď si pro změnu vjeli do vlasů Drake s Rick Rossem. Proč? Mrkni do článku!👇

Minulý týden jsme psali o beefu mezi Drakem, Kendrickem Lamarem a J Colem, kteří se navzájem dohadují o tom, kdo je král rapu a kdo se na trůn naopak nikdy nepodívá. Všichni tři hudebníci si vyměnili několik napjatých slok ve svých tracích, nakonec se ale zdálo, že nejlépe z celého sporu vyšel Kendrick - ten odmítl jakoukoliv spojitost s jinými rappery a řekl, že místo Big Three existuje jen Big Me.

Vztahy mezi Drakem, Kendrickem Lamarem a J Colem jsou opět napjaté. Proč mezi sebou mají hvězdy rapu beef?

@eevelka

Neshody se teď přesunuly o dům dál a v posledních dnech se beefují Drake s Rick Rossem. Rick Ross šíří zprávy o tom, že si Drake nechal udělat nose job, ten to ale odmítá. V reakci na fámy zveřejnil konverzaci se svou matkou, která se ho ve zprávách na plastiku ptá a Drake jí odpovídá, že pokud by si nový nos nechal udělat, tak jedině s ní. Zároveň Drake v příspěvku přímo zmíňuje Rick Rosse a píše: „@richforever you're one nosey goof.“

Drakeův příspěvek byl reakcí na Rossův track Champagne Moments, který se objevil v sobotu 13. dubna. To se stalo jen pár hodin poté, co leaknula údajně Drakeova skladba Push Ups (Drop and Give Me Fifty). V té Drake zbrojí proti Kendricku Lamarovi a Metro Boominovi, kteří ho v jednom ze svých songů dissovali, ale zároveň míří právě i na Rick Rosse.

„I might take your latest girl and cuff her like I’m Ricky/ Can’t believe he jumpin’ in, this n—a turnin’ 50/ Every song that made it on the chart, he got from Drizzy/ Spend that lil’ check you got and stay up out my business,” rapuje Drake.

Rick Ross jen hodinu na to nahrál song Champagne Moments, ve kterém Drakea nazývá „white-boy“ a tvrdí, že svůj styl převzal od Lil Wayna. Zároveň říká, že Drake podstoupil plastiku nosu. „That’s why you had an operation to make your nose smaller than your father nose,“ rapuje Ross. Na síti X jej vyzývá k odpovědi a přidává hashtag #BBLDrizzy.

Rick Ross už beefu s Drakem věnoval několik svých video stories a nezdá, že by s tím v blízké době končil. Sleduj proto @richforever a @champagnepapi pro aktuální beef info!

Update: Vybrané nevydané disstracky Drakea a Kendricka Lamara byly ověřenými zdroji potvrzeny jako uměle vygenerované. Jednat se má o Drakeův track Hi Whitney, Kendrickův disstrack je pak podle jeho společníka Daylyta také podvrh.

Zdroje: Rolling Stone, Billboard, Page Six