Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Dixie D'Amelio vytvořila vlastní siluetu pro značku PUMA. „Chci inspirovat mladé tvůrce,“ tvrdí influencerka

PUMA představila novou siluetu pro svou tenisku Rider, tentokrát s dovětkem Kosmo. Značka navíc na botě spolupracovala s Dixie D'Amelio, která tak chce inspirovat mladé tvůrce, aby se nebáli být svoji.

Globální sportovní značka PUMA pokračuje v rozšiřování své Rider kolekce s nejnovější dámskou verzí Kosmo Rider, která je, jak sama značka uvádí, stylovým přírůstkem podporujícím téma sebevyjádření. V debutové kampani reprezentuje nový styl hvězda sociálních sítí a hudebnice Dixie D'Amelio.

Dixie totiž přijímá digitální prostředí jako nový způsob sebevyjádření, vyjádření svého sebevědomí a stylu. Jasné barvy a robustní podrážka dodávají botám Kosmo Rider odvážný vzhled. Debutový styl vychází z textilního základu a pohrává si s prvky transparentnosti, která v kombinaci s matnými efekty vytváří futuristický vzhled boty. Síťovaný podklad, metalické prvky a černý postranní pruh dodávají botě výrazné akcenty.

Model Kosmo Rider je součástí platformy PUMA She Moves Us, která spojuje nejlepší ambasadorky značky k oslavě žen, které posunuly kulturu a sport kupředu. Snaží se tak inspirovat ženy po celém světě.

A jak k celé spolupráci přistupuje samotná Dixie? Rozhovor 👇

Co pro tebe znamená být součástí She Moves Us a rodiny PUMA?

Líbí se mi, že PUMA využívá svou platformu ke zviditelnění různých typů žen, oslavuje jejich úspěchy a vypráví jejich skutečné příběhy. To nejlepší, co můžeme udělat, je upozorňovat na další silné ženy.

Kdo tě inspiroval nebo byl pozitivním vzorem ve tvém životě? 

Mí rodiče mě velmi inspirovali a byli pro mě vždy velkou podporou. Zároveň ale věděli, kdy mi mají dát prostor pro chybování a růst. Co se týče vzorů, musím říct, že pro mě je to moje máma. Je obětavá, starostlivá a je tu vždy pro nás. Je opravdu silnou ženou, která si stojí za tím, v co věří.

Co důležitého ses zatím naučila o úspěšné kariéře?

Nejdůležitější věc, kterou jsem se naučila o úspěchu, je to, že pro každého to znamená něco jiného. Jen my sami můžeme definovat ten svůj. Když si stanovíme své cíle a milníky, jsme to jen my, na koho bychom tím měli udělat dojem. 

TikTok podsouvá uživatelům „smutný“ obsah, ukazují uniklé dokumenty

by @markysuch

Musela jsi kvůli své kariéře něco obětovat?

Tím, že je člověk na očích veřejnosti, obětuje své soukromí. To je ale něco, co jsem si zvolila. Sdílení mého života s fanoušky a otevřenost pro mě nikdy nebudou obětí.

Jak bys popsala silnou ženu?

Silná žena je opravdová osobnost, která má vlastní hlavu a využívá svou platformu k tomu, aby inspirovala ostatní.

Jak překonáváš překážky, které se objevují ve tvém životě i kariéře?

Všichni vědí, že jsem si velmi blízká se svou rodinou a že jsou to právě oni, kdo mě podpoří, když to nejvíc potřebuji. Již od prvního dne jsme na téhle bláznivé cestě společně. Vždy tu pro mě budou, ať se děje cokoli. Znají mé pravé já a vždy se mě snaží podpořit. Jsem jim opravdu vděčná a mám štěstí, že jsou mi tak pevnou oporu.

Podle Kim K. ženy nechtějí pracovat. "Pracovala jsem tvrdě a sotva přežila," tvrdí bývalá zaměstnankyně

by @yanhoechka

Jakou radu bys dala ostatním mladým ženám ohledně sebevědomí a udržení pozitivního úhlu pohledu?

Není snadné zůstat pozitivní nebo sebevědomá za každých okolností. Přála bych si, abych mohla říct, že je to pro mě snadné. Stačí vědět, že v tom nejste sami a že ne každý den je dokonalý. Vždy byste měli hledat pozitiva, a to i ve špatných dnech.

Přijímáš technologie jako nástroj sebevyjádření. Jak zůstáváš věrná sama sobě, když toho tolik sdílíš on-line?

Naučila jsem se stanovovat si hranice. Myslím, že je opravdu snadné propadnout zvyku sdílet a vyjadřovat všechno, ale přijde okamžik, kdy se naučíte, že je v pořádku stanovit si hranice. Rozhodně je to něco, co mě drží při zemi.

Jakou radu bys dala ostatním tvůrkyním, které teprve začínají?

Ráda bych ostatním tvůrkyním řekla, že nikdo není jako ony a to je jejich největší síla. Jako tvůrce (a ostatně i jako divák) vím, že je opravdu snadné upadnout do spirály srovnávání. Doufám, že ostatní ženy se naučí spíše přijímat samy sebe než se přizpůsobovat.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.