Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Copilot: AI, co za tebe udělá prezentaci nebo napíše mail

Dalším nástrojem ve světě umělé inteligence je Microsoft 365 Copilot. ChatGPT ti teď dokáže pomoci v rámci aplikací Microsoftu se vším možným.

Společnost Microsoft zavádí technologii umělé inteligence do svého kancelářského softwaru, včetně aplikací Word, PowerPoint a Excel. Začleňuje do nich engine nazvaný Copilot, který má uživatelům umožnit provádět řadu úkolů, jako je vypracovávání zpráv ve Wordu, shrnutí dlouhých e-mailů nebo animace prezentací v PowerPointu.

Již nějakou dobu Microsoft spolupracuje s výzkumnou laboratoří OpenAI a investoval do ní několik miliard dolarů. V listopadu 2022 vydala OpenAI ChatGPT, který nyní Microsoft integroval do své nové funkce Copilot. Umožňuje uživatelům generovat první návrh přímo v aplikacích, který lze upravovat a obměňovat, což by mohlo ušetřit hodiny času při psaní a hledání zdrojů.

Co je ChatGPT? Umělá inteligence, která mnohé děsí

@yanhoechka

Copilot využívá data uložená v Microsoft Graph, která zahrnují obsah, jako jsou e-maily, soubory, schůzky, chaty a poznámky v kalendáři, ke generování konkrétnějších a dokonalejších odpovědí, které jsou přizpůsobeny jednotlivým uživatelům. Microsoft uvádí Copilot na trh jako nástroj, který umožní pracovníkům zvýšit produktivitu.

Dnešní den představuje další významný krok ve vývoji způsobu, jakým komunikujeme s výpočetní technikou, který od základu změní způsob naší práce a uvolní novou vlnu růstu produktivity.
generální ředitel Microsoft Satya Nadella

ChatGPT úspěšně složil zkoušku MBA pod vedením profesora na Pensylvánské univerzitě

@kubakohout_

Nástroj se v současné době testuje s 20 zákazníky, včetně osmi z žebříčku Fortune 500. Microsoft ujistil zákazníky, že Copilot prošel několika kontrolami ochrany osobních údajů a má zavedena opatření pro zmírnění dopadů pro případ, že by se software mýlil, měl předsudky nebo byl zneužit. Vedoucí pracovníci Microsoft předvedli některé možnosti nástroje Copilot během online prezentace.

Microsoft není ve svém úsilí o technologie umělé inteligence sám. Také Google oznámil, že integruje nástroje AI do svých aplikací Workspace, jako jsou Dokumenty Google, Gmail a Prezentace. Tyto funkce bude uživatelům poskytovat v průběhu několika příštích týdnů.

Funkce Copilot představuje významný krok dopředu v integraci technologií AI do každodenních pracovních aplikací. S pokračujícím vývojem AI je zřejmé, že se firmy budou stále více spoléhat na tyto nástroje při provádění řady úkolů.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.