Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Converse upevňuje komunitu All Stars, v Praze členové tvořili svou verzi nových tenisek

Značka Converse minulou neděli pořádala akci výhradně pro členy komunity All Stars. Během eventu, na kterém se malovalo na obří plátno a vystoupila i kapela We Are Domi, vznikly pod rukama členů All Stars nové verze chystané siluety.

Converse se dlouhodobě snaží podporovat mladé a kreativní lidi, a právě proto i před několika lety vznikla komunita Converse All Stars, která právě tyto lidi spojuje. Converse chce komunitu i nadále upevňovat a pořádá pro ni spoustu eventů, jedním z nich byl i ten minulou neděli v Praze.

V pražské Radlické kulturní sportovně se tak sešla spousta kreativních mladých lidí, kteří společně dali vzniknout malbě na plátnu, a to pod dohledem Anny Ruth a Adriana Altamana, kteří se postarali o velkolepý Converse mural na Praze 5. 👇

Objevování identity: V Praze vznikl nový Converse All Star mural

by @heyfomo.cz

Vybraní All Stars pak vytvořili svou vlastní verzi nové siluety tenisek, kterou se Converse chystá představit na podzim. Oficiální název siluety je Run Star Legacy CX Future Comfort. Na první pohled má všechny znaky klasických Converse Run Star Hike, kterými jsou kulatý našitý brand z vnitřního boku, bílá špička a logo na podrážce. Navrch ale přidává ultralehkou podrážku s atypicky vyvýšeným a asymetrickým tvarem. Platforma je ideální do podzimního a zimního počasí, chrání nohu a navíc díky inovativní CX pěně je odlehčená a velmi pohodlná. Vršek boty je z 50 % z recyklované bavlny a pro snazší obouvání má model prodloužený a zvýrazněný jazyk. 

Run Star Legacy CX Future Comfort představují sebevědomý a futuristický styl, který ukazuje, že je stále kam posouvat Converse klasiky. 

Day in a Life with Converse: Pam Rabbit

by @heyfomo.cz
Být členem All Stars pro mě znamená být součástí skupiny lidí, ve které jsou všichni členové open minded. Zároveň se setkávám s lidmi, kteří jsou kreativní, ale každý svým vlastním způsobem.
členka All Stars Terezie Hessová alias tycinky.ink

Nakonec tak vzniklo pět různých interpretací siluety, a to přesně podle toho, jakému umění se daní členové věnují.Můj piece byl inspirovaný klasickým old schoolovým stylem tetování. Nový model jsem se tedy snažila ztvárnit jako tattoo flash, jelikož se tetování věnuji denně a mám k této kreativní činnosti nejblíž,“ dodala Hessová.

Nechci znít banálně, ale být součástí Converse je prostě cool. Upřímně, conversky jsem nikdy neměla, mohla jsem o nich jenom snít. Tyhle značky nebyly v mém městě vůbec k mání mnoho let a konzervativní přístup rodičů tomu také neprospíval. Ty barevné Chuck Taylorky, co jsem viděla ve filmech, o kterých jsem slyšela v písničkách a viděla na MTV byly mým snem. A teď najednou jsem dospělá a nejenom, že můžu ty boty mít, ale zároveň i pro ně tvořit! Pro mě je to splněný sen, sen jedné malé holky.
členka All Stars Nonna Post Lorenz

Nonna má za sebou UMPRUM a rozhodla se siluetu bot přetvořit v náušnice. „Ráda vytvářím šperky, které nikdo nemá a budou jenom pro mě. Proto vznikly náušnice v mini podobě bot od Converse. Připomnělo mi to jeden z trendů na Instagramu a přišlo mi to roztomilé,“ dodala.

Day in a Life with Converse: David Luu

by @heyfomo.cz

Jedním ze členů All Stars, který se rozhodl přetvořit siluetu podle sebe, byl i Žeňa Grygoriev věnující se obuvnictví. „Jelikož se zabývám recyklací obuvi a hraju si hodně s prvky obuvi, tak moje provedení byla malba akrylem na plátno, kde jsem přidával různé části Converse bot na vybraný pár,“ vysvětlil Žeňa.

Kreativní odpoledne nakonec zakončil koncert kapely We Are Domi v čele s Dominikou Haškovou, která je taktéž členkou All Stars a před několika měsíci soutěžila na Eurovizi.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.