Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co znamení zvěrokruhu vypovídá o tvém domácím mazlíčkovi?

Ano, znamení zvěrokruhu ovlivňuje i naše chlupaté miláčky, co vypoví o tom tvém?

Astrologie nám pomáhá nahlédnout do nitra člověka, zjistit jeho silné a slabé stránky, styl milování, záliby a talenty. Za to může postavení planet v momentě, kdy jsme se narodili. A stejně, jak tyto planety působí na lidi, působí i na všechna zvířata. V dnešním článku ti prozradím, co znamení zvěrokruhu prozradí o povaze tvého domácího mazlíčka.

BERAN

Pokud se tvůj domácí mazlíček narodil v ohnivém znamení Berana, sám*sama to poznáš na jejich aktivní povaze. Takový mazlíček je neúnavný, miluje chodit na procházky, stále běhá a někam lítá a může to s ním být občas těžké. Rádi závodí, takže pokud je to možné, určitě jej přihlas na nějakou soutěž.

BÝK

Eat, sleep, repeat! Není línější domácí mazlíček než ten narozený v Býku. Ten může vyhovovat lidem narozeným také v zemském znamení, kteří si nepotrpí na dlouhé túry. Takový mazlíček je i nekonfliktní, jede si to svoje a za tebou se chodí jen najíst a pomazlit. Mazlení je pro něj hned po spánku a jídle nejdůležitější, proto doufám, že mu dáváš dostatek pozornosti.

BLÍŽENCI

Pokud je tvůj domácí mazlíček přátelský, snáší se s ostatními zvířátky a lidmi, nejspíš se narodil ve znamení Blížence. Ti jsou totiž od přírody velmi friendly a nesnáší být sami. Je jim nejlíp s dalším chlupatým parťákem a lidmi. A v neposlední řadě si miluje hrát a potřebuje celou kopu nejrůznějších hraček.

RAK

Nekonfliktní, přítulný a přátelský miláček! Tvůj chlupatý parťák narozený ve vodním znamení Raka s tebou bude chtít trávit čas 24/7. Je senzitivní a nejspíš, když odejdeš z bytu do práce/školy, tak truchlí. Zbožňuje, když je jeho majitelem velká rodina, které může dávat všechnu svou lásku.

Tvůj ideální domácí mazlíček podle znamení

@elvihradilkova

LEV

Attention wh*re všech znamení a i domácích mazlíčků. Chlupáč narozený pod znamením Lva vyžaduje spoustu lásky a pozornosti. Chce se cítit jako opravdový lev! Pokud mu nedáváš veškerou pozornost a nedej bože není vůdcem smečky, trpí. Skvěle však vychází s dětmi.

PANNA

Domácí mazlíček narozený ve znamení Panny je opět jeden z těch klidnějších. Nemá však rád změny, takže časté stěhování, nebo změny v bytě nesnáší dobře. Dále by se měl krmit a venčit ve stejný čas, jelikož je na velké změny opravdu citlivý. Může být občas nedůvěřivý a plachý vůči ostatním lidem i zvířatům.

VÁHY

Domácí mazlíček narozený ve znamení Vah miluje velkou rodinu - tu zvířecí i lidskou. Tito mazlíčci potřebují parťáka, aby se cítili úplní. Dále si užívají krásné, huňaté pelíšky, návštěvy zvířecích salónů, nové obojky nebo dokonce oblečky. Občas bývá nerozhodný, zato má velké srdce.

Které krystaly bys měl/a pořídit svému mazlíčkovi?

@elvihradilkova

ŠTÍR

Mazlíček narozený ve vodním znamení Štíra je přesně ten, který vyžaduje veškerou tvou pozornost a nesnese dalšího chlupatého kamaráda. Je také žárlivý i na tvé lidské přátele a pokud často navštěvují váš byt, očekávej od něj naschvály. Své emoce opravdu hodně prožívá a může to s ním být někdy těžké, be ready.

STŘELEC

Pokud se tvůj milovaný domácí mazlíček narodil v tom nejakčnějším a nejdobrodružnějším znamení Střelce, tak doufám, že jsi i ty stejné povahy. Tento mazlíček bude chtít neustále trávit čas venku, nejlíp na nějakém výletě. Nebojí se ani cestování autem a bývá často doslova neúnavný.

KOZOROH

Disciplinovaní samotáři - tak bych popsala jak lidi narozené ve znamení Kozoroha, tak i zvířata narozená v tomto zemském znamení. Takový mazlíček nepotřebuje žít ve smečce a nejspíš si vystačí jen sám s tebou. Je nesmírně věrný a učenlivý. Potřebuje také klidné a bezpečné zázemí a za to ti bude vždy krýt záda.

VODNÁŘ

Domácí mazlíček ve znamení Vodnáře má povahu, do které je těžké nahlédnout. Na jednu stranu mu nevadí být sám, zvládne to bez problému, zabaví se. Na druhou stranu Vodnáři, podobně jako ostatní vzdušná znamení, jsou společenskými tvory a rádi tráví čas se svými přáteli. Zvířátka Vodnáři také rádi prozkoumávají, především kočky, které se neustále někde toulají.

RYBY

Tvůj zvířecí soulmate, který se rád mazlí a přijde tě utěšit, když ti je nejhůř, bude nejspíš narozený ve znamení Ryb. Tito mazlíčci jsou ovlivnění vodním elementem emocí a vyžadují lásku a něžné zacházení. Jsou citliví a pokud se k nim jejich majitel chová hrubě nebo jen zvýší hlas, snáší to velmi špatně.