Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co zatím víme o 4. sérii Emily in Paris?

Čtvrtá série seriálu Emily in Paris s Lily Collins v hlavní roli se už pomalu ale jistě blíží na streamovací platformu Netflix. Camille je těhotná, Mindy jede na Eurovizi a první dáma Francie bude další postavou v seriálu? Všechno, co o čtvrté sérii potřebuješ vědět, se dozvíš v článku.

I přes to, že se na seriál i jeho hlavní hrdinku snesla vlna kritiky, stále má velký počet svých příznivců, a dokonce to byl jeden z nejpopulárnějších komediálních seriálů na Netflixu za rok 2020. Je to zkrátka guilty plesure, od kterého nemůžeme odtrhnout oči.

Proč je Emily in Paris tak špatná i dobrá zároveň?

@vil.a

Recap

A než se vrhneme na detaily o nové sérii, pojďme si zrekapitulovat, co se odehrálo v té předchozí, protože se toho stalo možná až moc!

  • Camille si odmítla vzít Gabriella, protože tušila, že on je zamilovaný do Emily
  • Emily a Camille se domluvily, že žádná z nich s Gabriellem nebude randit
  • Camille vyznala své city Sofii
  • Mindy a Benoit vyhráli účast v soutěži Eurovision
  • Alfie po rozchodu s Emily odjíždí pryč
  • A hlavně Gabrielle a Camille čekají miminko!!

Ať už tedy Emily miluješ, nebo nenávidíš, čtvrtou sérii musíš vidět už jen kvůli rozuzlení tohoto milostného trojuhleníku. Také je všem asi jasné, že šokující zpráva o těhotenství bude jedním z hlavních témat celé série. Tvůrce a producent seriálu ale prozradil, že samotné miminko v nové sérii prý zatím neuvidíme.

Our show doesn't move that quickly. One season really covers a couple of months… We've had three seasons and maybe six months of actual time [have passed], so I'm not sure we're going to actually see a baby in season 4. But I think that we're going to have to deal with the prospect of the baby.
- Darren Star

Release date?

Zatím není přesně stanoveno datum, kdy 4. série vyjde, ale víme že se natáčí už od 15. Ledna 2024. Natáčení však bohužel zkomplikovaly stávky scénáristů i blížící se Olympyjské hry, které vytížily natáčecí studia. Proto zatím není k dispozici ani trailer, ani přesné datum vydání.

Na co se můžeš v nové sérii těšit?

Seriál nás ani tentokrát jistě nezklame skvělými outfity a vkusným prostředím. Kromě krásné Paříže a francouzského stylu se totiž můžeme těšit i na trochu Itálie! To Lily Collins fanouškům seriálu již prozradila slovy:

“Emily is going to have to decide if everything she’s ever wanted is really what she needs, and while Emily’s heart will always remain true to Paris, her life takes some unexpected twists this season. Don’t be surprised to find her on a Roman holiday.”

Dále pak deník Daily Mail zveřejnil informaci, že ve 4. sérii se objeví dokonce i francouzská první dáma Brigitte Macron, ta byla zahlédnuta na natáčecím place po boku Lily Collins. Také nemůžeme zapomínat na to, že Mindy a Benoit pojedou na Eurovizi s písničkou Mon Soleil, takže se děj obohatí i touto mezinárodní hudební soutěží. Jediné, co zůstává nejisté je, jestli se vrátí herec Lucien Laviscount, který v seriálu ztvárňuje postavu Alfieho.

Tak co, propadneš tomuto seriálu po čtvrté i ty?