Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Collage: hollymacaroni.com

Co v nejbližší době plánuje značka Jacquemus?

S blížícím se koncem roku 2022 zveřejnila značka Jacquemus všechna důležitá data a kolaborace, které můžeme v tomto roce ještě očekávat. Co ti nesmí uniknout a o čem spolupráce budou?

TEKLA + JACQUEMUS

30. 11. 2022 představí značka Jacquemus novou kolekci ve spolupráci s TEKLOU. Značka TEKLA se specializuje na ložní prádlo a veškeré domácí textilie od ručníků, dek a domácího oblečení až po rohožky do koupelny či zástěry do kuchyně.

Poté, co tato značka uvedla na trh úspěšnou kolekci se streetwearovou značkou Stüssy, se máme opravdu na co těšit. Jelikož TEKLA poměrně nedávno představila i svůj sortiment do kuchyně, věřím, že Simonova láska k jídlu a venkovu ve Francii by mohla právě toto odvětví zviditelnit.

TEKLA x Stüssy: Ložní prádlo, které potřebuješ!

by @klara_polankova

NIKE + JACQUEMUS

Značka Jacquemus již tento rok představila dvě barevná provedení tenisky Humara od značky Nike. Začátkem prosince by měla na trh přijít i jejich růžová verze. In December we wear pink!

"LE RAPHIA" SHOW

Jak už název napovídá, můžeme očekávat velmi rafinovanou novou kolekci, která bude představena 12. 12. 2022. S takto kouzelným datumem bude i lokace zcela jistě senzační.

"LE BISOU" BAG

Slovo bisou v překladu z francouzštiny znamená pusa či polibek. Můžeme tak očekávat novou mini kabelku ve tvaru ženských plných rtů, která se stane novým módním trendem a IT kabelkou roku 2023?

CHRISTMAS SURPRISE

Buď návrhář Simon cílí spíše na americké Vánoce, nebo letošní vánoční překvapení nebude už zcela tak vánoční. Dle mého názoru bych tipovala spolupráci se zpěvačkou Duou Lipou, která se s návrhářem v posledních měsících objevuje často na veřejnosti a jejich přátelství se jeví jako dosti blízké. Zpěvačka také během svých nedávných vystoupení vynesla na pódium outfity navržené právě Simonem. Nechme se překvapit.