Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

TEKLA x Stüssy: Ložní prádlo, které potřebuješ!

Dánská značka ložního prádla TEKLA se opět spojila se známou streetwearovou značkou Stüssy a společně vytvořili unikátní kolekci ložního prádla. Kolekce obsahuje také ručníky, deky a originální pyžamo ve dvou barevných provedeních.

V určitém bodě života si každý z nás, ať už chce, nebo ne, uvědomí, že jeho největším potěšením už není tuna věcí, ale kvalitní kousky do domácnosti, které nám náš uspěchaný život udělají opět o kapku hezčí a jednodušší. O Vánocích už si nepřejeme milion párů nových bot, ale naši duši raději pohladí a uspokojí měkké ložní prádlo, ostré kuchyňské nože nebo kvalitní litinový hrnec.

Dánská značka TEKLA, která vznikla v Kodani v roce 2017, se proslavila svými velmi funkčními a kvalitními návrhy veškerých domácích textilií, které si ve svém domově můžeš přát. Mezi jejich produkty najdeš ložní prádlo, ručníky, ale také domácí oblečení. V současnosti značka uvedla na trh také kuchyňské nádobí.

Celosvětově známá streetwearová značka Stüssy, která svými módními kolekcemi dobívá převážně skateboardovou kulturu, kromě oblečení navrhuje také tenisky nebo interiérové doplňky s předními značkami těchto oborů. Stüssy se v minulosti pyšnili spolupracemi se značkami jako Nike, Converse nebo Our Legacy Work Shop.

Nová kolekce navazuje jako pokračování na dřívější kolekci z minulého roku, která se nesla v letním duchu a byla ideální volbou pro čas strávený s přáteli na pláži.

TEKLA v rámci této spolupráce zahrnula do kolekce všechny pro ně typické produkty, takže si můžeš vybrat jak z ložního prádla, dek, ručníků, tak taky dvojího barevného provedení domácího oblečení.

Barevně se celá kolekce drží výrazně modré barvy, ale místy máme možnost vidět jemný černobílý pruhovaný vzor. Ručníky jsou na svých krajích zdobené námořnickým žakárovým spirálovým vzorem. Naopak deka svými černo-šedými pruhy odráží typický rukopis značky Stüssy.

Celá kolekce je dostupná od 17. června 2022 a zakoupit ji můžeš jak na oficiálních stránkách TEKLA, tak na e-shopu Stüssy. Dostupná bude i ve vybraných obchodech Stüssy nebo Dover Street Marketu.