Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co prozradí znamení zvěrokruhu o členech FOMO týmu?

Pojď blíž poznat členy FOMO týmu na základě jejich znamení!

Chtěl/a bys lépe poznat členy FOMO týmu? Pokud ano, rozhodla jsem se udělat menší astro rozbor našich členů na základě jejich znamení nebo big three (sluneční, měsíční znamení a ascendent). Tak pojďme na to!

MAGDA @magdacizek

Naše hlavní grafička Magda se narodila ve znamení Blíženců. Sama o sobě tvrdí, že ji její sluneční znamení velmi vystihuje, protože v sobě má dva lidi a dvě osobnosti. Měsíc má v zemském znamení Býka, který uzemňuje vzdušného Blížence, a má díky němu ráda rutinu a vyhledává stabilitu. Měsíc ji ovlivňuje natolik, že do svého života přitahuje spoustu Býků – good for her! Magdin ascendent se nachází ve Střelci a na první pohled působí jako dobrodružná duše, která se nebojí odvázat!

MÍŠA @michaela__halova

Milovnice módy a cestování Míša je rozený snílek! Narodila se ve vodním znamení Ryb a sama přiznává, že ji tohle znamení perfektně vystihuje. Míša je bezpochyby hodná duše s hlavou v oblacích! Je empatická, což je její nejlepší, ale jak sama říká, i nejhorší vlastnost. Měsíc i ascendent má v Býku, což vysvětluje její lásku k módě.

HONZA @honza.vhrlk

Filmový guru Honza je krásným příkladem znamení Panny organizovaný, pořádný, rád má věci podle sebe, dodržuje deadliny a má rád rutinu. I když jsou Panny zemské znamení, mají v sobě malou hysterickou stránku, která se podle Honzy ukazuje především v jeho vztazích. Ascendent má ve Štíru, což můžeš vidět na jeho resting bitch face!

VILMA @vil.a

Milovnice rockové hudby, beauty, módy, umění a filmu, Vilma, je narozena v ohnivém znamení Berana a rozhodně bych si s ní nezahrávala! Díky jejímu slunečnímu znamení je cílevědomá, energická, ale i tvrdohlavá. Ohnivé sluneční znamení podporuje Střelec v Měsíčním znamení. Její tvrdá girl boss osobnost je zabalená v ascendentu v Panně, který ji podle jejích slov zjemňuje.

MARŤA @martinastrel

Celebrity drama nadšenkyně Marťa se narodila v Blížencích, Měsíc má ve Štíru a její ascendent se nachází ve Lvu – crazy kombinace, if you ask me! Blíženci ji ovlivňují v tom smyslu, že by nejradši zkusila úplně vše, do věcí jde po hlavě, nebojí se vystupovat před lidmi, prosadit si své, ráda se vzdělává a je neskutečně kreativní! Se svým Měsícem ve Štíru se hodně ztotožňuje, protože své emoce prožívá na maximum a do extrémů a mívá deep thoughts. A díky ascendentu ve Lvu je ráda středem pozornosti.

TERKA V. @terezavoborilova

Terka je jednou z mnoha Býků ve FOMU a prý na ni její sluneční znamení maximálně sedí – je tvrdohlavá, ráda spí, kupuje si kafíčka a ráda si zajde na dobré jídlo, ale i přesto je cílevědomá girl boss. Její Měsíc ve Štíru se podle ní velmi promítá do jejich vztahů, protože ráda flirtuje. Díky Ascendentu ve Vahách působí elegantně.

TERKA Š. @_00_3_12

Editorka Terka je narozena, stejně jako Míša, ve znamení Ryb a ráda sní. O Rybách se říká, že jsou insane a Terka se s tím ztotožňuje (sama to potvrdila). Její trošku insane povahu povzbuzuje Měsíc v Blížencích! Naštěstí má ve své big three ascendent v Býku, který ji lehce uzemňuje a sedí na ni v tom ohledu, že působí klidně, ráda tráví čas doma a není příliš party člověk.

Další část FOMO týmu si rozebereme příště!