Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co musíš vidět v lednu na Netflixu?

Ať už si potřebuješ oddechnout od zkouškového, nebo si jen chceš večer pustit něco zajímavého, máme pro tebe nálož novinek. Nenech si utéct lednové filmy a seriály na platformě Netflix.

1. Kaleidoskop

Fanoušci televizních kriminálek, připravte se na dokonalý zločin očima mistrovského zloděje a jeho týmu. Ti se společně pokouší provést epickou a komplikovanou loupež v hodnotě 7 miliard dolarů. Očekávej chamtivost, zradu, a dokonce i překvapivou motivaci, která pramení ze zášti z minulosti.

Jedinečnost této série spočívá v tom, že se prvních sedm epizod každému uživateli účtu Netflix zobrazí v náhodném pořadí. Údajně existuje přes 5 000 různých kombinací, jak seriál sledovat. Seriál se skládá z osmi různých epizod a poslední se jmenuje White. Pro ten nejlepší zážitek ji doporučujeme zhlédnout na konci.

2. The Walking Dead

Stejně jako titulní zombie, ani tento temný seriál možná nikdy nezemře. V každé epizodě přináší hrůzu, slzy, smích a mnoho dalšího. Sleduje skupinu přeživších, kteří si razí cestu zrádnými zombíky a zamořenými zbytky toho, co kdysi bývalo Spojenými státy. Jedenáctá série se na Netflixu objeví 6. ledna.

3. Alice in Borderland

Pokud jsi fanoušek seriálu Squid Game, Alice in Borderland je zatím nejpodobnějším seriálem. Arisu, geniální hráč, který nikdy nenaplnil svůj potenciál, se náhle ocitne v opuštěné verzi Tokia, kde musí soutěžit v životu nebezpečných hrách. Pokud přežije, získá několikadenní „vízum“, po jehož vypršení se musí dobrovolně vrátit k další hře. Přirozeně vznikají spojenectví, ale přátelství jsou podrobena zkoušce a zrada je nevyhnutelná.

Netflix začne v roce 2023 účtovat poplatky za sdílení hesel

by @markysuch

4. Ginny a Georgia

Ginny a Georgia jsou dvě ženy, které jsou na první pohled tak odlišné, jak to jen jde. Po přestěhování do malého městečka Wellsbury ve státě Massachusetts ale zjistí, že jsou si podobné víc, než si původně myslely.

5. The Recruit

Noah Centineo se vrací na Netflix se zbrusu novým seriálem, a není to další romantická komedie. V tomto špionážním thrilleru se Centineo představí jako začínající právník CIA, který se zaplete do ošemetných mezinárodních konfliktů a nebezpečných večírků, když se jedna z agentek pokusí odhalit svůj vztah k agentuře.

6. That '90s Show

That '90s Show je americká televizní komedie pro teenagery odehrávající se v létě 1995. Obsahuje postavy a místa, které jsme mohli vidět v jejím předchůdci That '70s Show. Premiéra na Netflixu je naplánována na 19. ledna 2023. Stejně jako That '70s Show bude nový seriál produkovat společnost Carsey-Werner Company, přičemž tvůrci Bonnie Turner a Terry Turner se vrátí k psaní scénáře společně se svou dcerou Lindsey Turner. V tomhle spin-offu se můžeš těšit na herečku Milu Kunis, Lauru Prepon nebo herce Kurtwooda Smitha.

Celý seznam novinek, které nás čekají v lednu, najdeš tady.