Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #8

Avokádový toast, lekce Après-fit nebo House of Gucci. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

1. Avokádový toast

Není nic lepšího než pomalá víkendová rána, brunch s přáteli, pořádný krajíc avokádového toastu a dobrá káva.

2. Nový trench coat

Ups, I did it again. Neodolala jsem a při čtvrteční pop-up akci secondhandu 1981 jsem ulovila další trenchcoat do sbírky, tentokrát tmavě šedý. Původně jsem měla v plánu ulovit něco teplejšího jako svetr či zimní bundu, ale neodolala jsem. Co si budem, v 1981 mají ty nejlepší trenchcoaty! Pokud hledáš nějaký oversized trenchcoat pánského střihu, teď už víš, kde ho najdeš.

3. První lekce Après-fit

Na cyclingovou lekci APRÈS-FIT jsem plánovala jít už od začátku listopadu, stále mi do toho ale něco lezlo a já se na ni dostala až tento týden. A musím říct, byla to jízda. Jednalo se o poslední lekci tohoto roku, a tak se Valča rozhodla nás trošku potrápit a místo 45 minut jízdy nám dala 60. Bylo to náročný, ale naprosto skvělý. Myslím, že pokud chceš zlepšit svoji fyzičku, běž zkusit cycling. Valča má na svých webovkách také on-line lekce, podle kterých můžeš cvičit odkudkoliv! Konec výmluv!

4. House of Gucci

House of Gucci, příběh o lásce, vraždě, bláznovství, chamtivosti a bohatství. Pokud v blízké době plánuješ zajít do kina, určitě doporučuji právě tento film. Bála jsem se, že mám velká očekávání a že kvůli tomu budu zklamaná, ale naopak! Filmové plátno mělo moji plnou pozornost celé 2 hodiny 38 minut.

House of Gucci: Premiéra, drama i outfity

by @lucinka_zicklerova

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJTE KRÁSNÝ DEN!💕