Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #7

Kreace Kuby Kohouta na ledě, guasha, vánoční večírek nebo učení se dánštiny. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

1. Bruslení

Druhou adventní neděli jsem strávila s kamarády z FOMO týmu. Zašli jsme společně na večeři a poté jsme se rozhodli vyzkoušet kluziště River Rink v Karlíně. Ideální plán, jak navodit vánoční náladu, navíc jsem se doopravdy nasmála. Mohly za to především kreace Kuby Kohouta na ledě. Názorná ukázka ve videu níže. River Rink doporučuju těm, kteří si chtějí u bruslení dopřát i něco alkoholického a posedět u toho v teple v útulném stanu vedle kluziště, ve kterém se budeš cítit jako na horách.

Chceš si jít zabruslit?👀

Kam v Praze na lední bruslení?

by @kulhak_

2. Guasha

Možná jsem dost pozadu, ale konečně jsem si pořídila vlastní Guashu. Jedná se o holistickou pomůcku k masáži obličeje i těla, která přispívá k rozproudění krevního oběhu, obnovuje kontury obličeje a zbavuje tvář jemných vrásek. Do teď jsem používala faceroller, ale už dlouho jsem si přála právě guashu. Mám hroznou radost, jak z výsledků, tak i z designu. Já tu moji koupila na Beloved. Pokud ti ještě pro někoho chybí vánoční dárek nebo bys rád udělal radost sám sobě, rozhodně doporučuju!

3. Dánsky s Duolingem

Jednou bych chtěla žít v Dánsku, je to můj sen už asi od čtrnácti let a tento týden mi došlo, že by bylo fajn začít se učit dánsky. Stáhla jsem si tedy Duolingo a už týden poctivě cvičím při cestách metrem či tramvají. Umím tedy zatím pouze základy jako: Jeg drikker mælk og spiser brød (Piju mléko a jím chleba). Ale někde začít musím! Jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží!

4. Vánoční večírek

V pátek se konal vánoční večírek u @deborakellovska se vším všudy. Třpytivý dresscode, vánoční kvíz, pečení rohlíčku, vánoční hitovky a zdobení perníčků. Krásný konec týdne, který mě nabil pozitivní energií na měsíc dopředu!

P.S.: Rohlíčky jsme spálily...

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJTE KRÁSNÝ DEN!💕