Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kam v Praze na lední bruslení?

Advent, sníh, světýlka, svařák. Vánoce jsou za rohem a ty furt nemáš tu správnou náladu? Ještě minulej tejden jsem na tom byl stejně. Shodou okolností mě pak kamarádi vytáhli na bruslení. A musím říct, že jsem se dlouho takhle nebavil. Tohle jsou tři tipy na lední bruslení v Praze!

Na bruslích jsem roky nestál a moc mi to nešlo, ale i tak se z týhle spontánní akce stal jeden z nejhezčích adventních zážitků za poslední roky. Ať už chceš vzít svoji polovičku na originální rande, nebo si dát pár drinků a šílet s partou na ledě, měl/a bys vědět, kam jít.

RIVER RINK

Začnu rovnou tím nejlepším! River Rink je nově otevřenej areál s kluzištěm, street foodem a top barem. Najdeš ho v Karlíně. Lokace a vzhled samotnýho prostoru jsou zkrátka nádherný. Nad kluzištěm svítěj žárovky, vedle stojí zateplenej bar s moderním interiérem a celá vizuální identita je unikátní a oproti konkurenci daleko napřed. Přímo na místě si můžeš půjčit brusle a vstup za 120 Kč platí na celej den. Navíc se tady několikrát do týdne pořádají DJ sety a další eventy, co by tě mohly zajímat!

Areál River City: Karolinská 8, Praha 8 – Karlín

Vstup:

Základní: 120 Kč

Děti (do 15 let): 80 Kč

TOWER PARK PRAHA – Ice Arena

Jedním z dalších míst, kde můžeš bruslit, je žižkovská Ice Arena. Výhodou je kvalita zázemí a zajímavý umístění přímo pod Žižkovskou věží. Můžeš z ledu zajít rovnou na vyhlídku. Očekávej ale větší množství návštěvníků a vyšší ceny jídla i pití. Každopádně pokud nemáš vlastní brusle, i tady je možnost jejich zapůjčení. Vstup platí v případě Ice Areny na dvě hodiny.

Tower Park Praha: Mahlerovy sady 1, Praha 3 – Žižkov

Vstup:

Základní: 100 Kč (18:00) / 120 Kč (18:00 – 21:00)

Děti (do 120 cm): 50 Kč

KLUZIŠTĚ NA LETNÉ

Každoroční klasika je veřejné kluziště na Letné. Zřizuje ho Magistrát hlavního města Prahy a jeho největší výhodou je právě cena. Respektive, že je za free. Letos je tu nově také možnost vypůjčení bruslí. Najdeš tu i stánek s občerstvením a WC, ale očekávej spíše stadionové zázemí než nějaký luxus. Oproti předešlým tipům se připrav i na daleko hustější návštěvnost. Na romantický rande bych zvolil raději jiný místo, ale pokud chodíš bruslit často nebo chceš s partou ušetřit, Letná určitě bude stačit.

Kluziště na Letné – Praha 7

Vstup: zdarma