Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #3

Majonéza, ranní yoga, výstava nebo banana bread. Ano, jsou to maličkosti, ale přesně tyto drobnosti mi dokáží zlepšit celý den.

1. Japonská majonéza

Pokud nežijete v jeskyni, určitě jste na TikToku zaznamenali trendující salmon rice bowl od americké vlogerky Emily Mariko. Jedná se o recept z rýže, pravé japonské majonézy, srirachy, opečeného lososa, avokáda a nori řas. Když jsem v pondělí otevřela lednici a viděla tam onu japonskou majonézu, kterou jsem toužila vyzkoušet už tak dlouho, byla jsem štěstím bez sebe! Moje spolubydlící @carolinecumrik, která ji koupila na Rohlik.cz, byla překvapená, jak velkou radost mi udělala. Brzy se můžete těšit na recept na našem TikToku!

2. Změna ranní rutiny

Oblíbený ranní nakopávač
50%
Kafe
50%
Čaj

Poslední týden zkouším novou ranní rutinu, která mi překvapivě sedí a zlepšuje můj start dne. Od té předchozí se sice tolik neliší, ale najdeme v ní pár změn. Svoje ráno nyní nezačínám snídaní, nýbrž krátkým cvičením. Nejčastěji yogou nebo pilates. Nejedná se o žádný náročný workout, vybírám si především 10–15minutové lekce, které se zaměřují na protažení, probudí mě a pozitivně naladí na celý den. Jako další v pořadí přijde studená sprcha, skin care a sepsání TO-DO listu a až poté snídaně. Malá změna v rutině mi přináší mnohem více energie a překvapivě taky času!

3. Výstava

Ve středu jsme byli s naší FOMO partou na oficiálním zahájení výstavy Digitální blízkost v Národní galerii Praha. Uvědomila jsem si, jak moc mi po dobu pandemie chybělo chodit do galerií a navštěvovat výstavy. Musím přiznat, že jít do galerie s devítičlennou skupinkou kamarádů je naprosto jiný zážitek. Všichni jsme se snažili vypadat alespoň trošku znale a zaujatě a o uměleckých dílech jsme vedli zajímavé debaty.😁. Pokud nevíš, co podniknout s kamarády, vezmi je na výstavu!

Chodíte na výstavy?
50%
ANO!
50%
NE..

Ve Veletržním paláci startuje výstava Digitální blízkost, představí se devět mladých umělců

by @_kajina

4. Banana bread v Cobře

Student friendly večeře v podobě banánového chlebíčku a piva. Ano, poměrně nečekaná kombinace, ale kupodivu velmi uspokojující. V pátek jsem byla se svojí kamarádkou v baru Cobra, dala jsem si dvě piva a věděla jsem, že pokud chci pokračovat, musím taky něco sníst. Můj bankovní účet však nevypadal, že by souhlasil. Situaci naštěstí zachránil banánový chlebíček s arašídovým máslem. V Cobře porcemi rozhodně nešetří a já dostala obrovský kus za 55 Kč, no nádhera! V kombinaci s pivem můžu jen doporučit!

A co udělalo tento týden radost vám? Napište mi to na instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost.

💕MĚJTE KRÁSNÝ DEN! 💕