Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co jsou karmické vztahy a jak je poznat?

Kromě twin flames a soulmates existují ještě karmické vztahy. Co jsou zač a jak takový vztah poznat?

Karmické vztahy neboli osudové vztahy jsou náročné. Od twin flames a soulmates se liší tím, že nemají vydržet navěky. Jde o spojení dvou lidí, kteří se už znali v minulém životě, mají nějaké nedořešené záležitosti a v tomto životě je mají vyřešit a uzavřít.

Být v tomto vztahu nebo spojení je velmi těžké, ale z dlouhodobého hlediska prospěšné, protože se naučíme spoustu životních lekcí. Vesmír dal dva lidi dohromady za tím účelem, aby se oba něco naučili, ponaučili se ze svých chyb z minulosti a mohli dál růst. Takový vztah je příležitostí k tomu, abych se o sobě něco dozvěděl a třeba i zjistil, co od lásky a života očekávám. Ve výsledku jsme často za nevydařený vztah rádi, protože nás posunul dál coby člověka.

Toxic relationship alert

Karmické vztahy bych popsala asi jako nejvíce toxic. Setkáváme se s člověkem, u kterého máme pocit, že ho známe roky (a možná tomu tak je, protože se známe z minulého života), vše je ze začátku zalité sluncem, a po pár týdnech to začne skřípat a narazíme. Toxic jsou tyhle vztahy hlavně z toho důvodu, že i když víme, že musíme odejít, naše srdce říká něco jiného. Až se člověk naučí, co se má z tohoto spojení naučit, cesty se rozejdou. Do té doby si k sobě budete pořád hledat cestu.

Taky si myslím, že spousta z nás už zažila, že se z nějakého důvodu neustále seznamujeme se stejnými typy lidí a stejné typy nás i přitahují.Teď už víš, že se to děje, protože ti vesmír tyto lidi posílá, aby ses něčemu naučil/a. Dokud se tak nestane, můžeš očekávat stejné toxic vztahy.

Ale pamatuj: It's meant to be!

Jak poznám, že se nacházím v karmickém vztahu?

1. Horská dráha emocí: S tímto partnerem to není lehké. Jeden den se cítíš skvěle, a druhý den sedíš v pokoji v slzách.

2. Jste na sobě závislí.

3. Jeden z vás miluje víc: V karmických vztazích se často setkáváme s neopětovanou láskou, která nás má ponaučit.

4. Cítíte silné propojení, ale přesto vám to skřípe a něco není úplně v pořádku.

Nezapomeň si přečíst o již zmíněných twin flames a soulmates:

5 znamení, že jsi potkal/a svůj twin flame

@elvihradilkova

Vše, co potřebuješ vědět o soulmates

@elvihradilkova